rammstein
bugün yurtta arkadaşlarımla balkonda oturduk 4 e kadar üşüyerek sohbet ettik. o gecenin karanliginda öyle bir huzur doldu ki içime anlatamam . kızlardan konuşuyoruz bir yandan hüzünleniyoruz bir yandan mutlu oluyoruz güzel bi geceydi gerçekten .daha sonra düşündüm ne iyi arkadaşlarım benim var diye.bugün belkide hayatımdaki en güzel günlerinden biriydi.sanki onları yıllardır tanıyorum gibi.sanki beraber büyümüşüz gibi.aradan yıllar geçsede ben bu dostlarımı hep arayıp soracağım .bugün gerçek dostun dostluğun ne demek olduğunu öğrendim.İyiki varsınız benim hayata bakış açımı değiştiren saygıdeğer dostlarım.
rammstein
bugün 19:30 civarlarında , ringde yanıma oturan ,çiçekli elbiseli, elinde bi kaç poşet bulunan güvenlik ten sonra aynada göz göze geldiğimiz kıza selamlar varmıydı o bakışların bir mânası yoksa ben mi öyle görmek istedim.
rammstein
İtiraf ediyorum küçük kardeşimin eti cici bebe bisküvilerini hep ben bitirirdim.gördümmü dayanamıyorum aklıma geldi şimdi bulursam alcam onlardan 😀
rammstein
dün saat 13 surlarında r11 den inip tramvaya binecektim herkes ringden inmiş baya kalabalık felan neyse kart okutcam kartı basıyorum basıyorum okumuyor burası bozuk heralde diyip yan tarafta deniyorum şansınımı yine okumuyor meğerse dalgınlığıma gelmiş yanlış kartı okutmaya çalışıyomuşum tabi karta hiç bakmıyordum ta ki ordaki güvenlik uyarana dek çok fena utandım ya resmen yerin dibine girdim.uzun lafın kısası kartlarınıza dikkat edin sizinde başınıza gelmesin.