roronoazoro
şu an kahvem sigaram ve uzak da olsa karşımda deniz manzaram tamam. eksik olan bir sen, fazla olan önümdeki ders notlarım. peki ya acaba hangisi daha çok bunaltıyor beni. senın olmayışın mı, ders notlarının oluşu mu? yarın son sınavım ve ben yine yarın kaldığım yerden senin yokluğuna sigara yakmaya devam edecem. İyi geceler omü dedikodu
roronoazoro
aşık olmak istiyorum. güvenmek istiyorum ama sadece güvenmek değil, kendimden bile daha çok güvenmek istiyorum. dolaşmak istiyorum elinden tutup ama nereye gideceğimi bile bilmeden. kaybolmak istiyorum gözlerinde ama öyle kaybolmak ki kimsenin beni bulamamasi dileğiyle. isınmak istiyorum teninde ama öyle ısınmak ki üşümenin ne olduğunu unutmuş bir şekilde ısınmak. her güne onunla merhaba diyerek başlamak istiyorum, onunla merhaba diyerek başlamak istiyorum ki bir gün bile güneşin doğuşunu kaçırmak istemiyorum. kısacası sadece sevmek istiyorum ama adam gibi sevmek...
roronoazoro
arkadaslar kendinize açık olun hiç mi şu sonbahar günlerinde bi sevgiliniz olsun istemiyosunuz. kız erkek farketmez hiç mi içten içe dusunmuyosunuz. ünlü bi söz vardır eminim çoğunuz biliyosunuzdur " bu kadar yalnız insan varken neden bu kadar yalniziz. " eksiğimiz sadece cesaret gibi geliyor bana :)
roronoazoro
arkadaslar yaşadığınız ilişkiler sizce ne kadar normal? burada kaç kişi ben kendi yol arkadaşımdan son derece eminim diyebiliyor? İleriye bakınca kaç kişi onu yanında olarak görebiliyor bunu durustce cevaplayabilirmisiniz. eğer cevabınız olumsuzsa neden bugün onunla berabersiniz. sadece ani yaşamak için mi, hayat böyle yaşanacak kadar basit bi kavram mi? belki de çoğunuzun olan ilişkisi hayatınızı kisitliyor; arkadaşlarınızla diğer sevdiklerinizle paylasacaginiz anıları azaltiyorsunuz. tabi aramızda çok mutlular da vardır; birbirinin gözlerinin içine bakarken dünyayı unutan insanlar.. işte umarım herkesin karşısına böyle safca güzel duygular yasayabilecegi kişiler çıkar. hepinize iyi hafta sonları :)
roronoazoro
bu havalarda insan boş bos değil de sevdiği kişinin elini tutarak ona sarılarak dışarıda yağan yağmurun sesini dinlemek istiyor. yanindayken hayatı unutabilecegi bir kişi olsun istiyor. ben de öyle. ama baktığımızda da çoğu ilişki civik civik guvensizliklerle dolu bir halin içinde. böyle bir ilişki olacağına hoc olmaması da daha iyi. yani adeta hislerim bile karışmış durumda..