safderuninsaatci
ben sana aldanamam yarim ben sana dayanamam der türküde.. oysa bir çoğumuz aldandık.. aldandık aldanmasınada dayanamadık sonuçlarına. bazen diyorum ben iyiyim böyle girmesin kimse hayatıma, eski yârim mazimde kalsın anılarımda. onunla yaşayıp onunla öleyim diyorum fakat bilmiyorum. o defteri çoktan kapatıp kaldırmısken rafa..hayırlısı olsun inşaallah
safderuninsaatci
İçimi bir dökebilsem seller alır götürür ortalığı biliyorum. o yüzden susuyorum. çünkü ben konuştukça etrafımdakiler biraz daha uzaklaşıyor sessizce, hissediyorum. İşte bu yüzden ben de buraya döküyorum aklım estiğinde. umarım sizlerde uzaklasmazsınız benden sessizce..
çok zor şey ölmediğini bilmek, ama ölmüş gibi ulaşılmaz olması ne kadar kötü bilir misiniz? bazen şarkılarımızdan dinliyorum, o sevinç neşe dolu şarkılarımızdan.. o günler dinlerken sevdiğimin elinden tutup hayata umut dolu bakışımı hatırlıyorum. ama şuan..
dinleme diyorum kendime ama elim yine gidiyor o şarkıyı buluyor telefondan. kalbim şarkımızı dinliyor bende kalbimin çektiği acıyı, aklım ise yaşanmışlıklar içerisinde kayboluyor geçmişte.. ne kadar umutsuz bir arayıştır bilir misiniz sokakta geçen her yüzde onu aramak, belki bir kez daha görmek için o yüzü, belki gözleri üzerimdedir diye paranoyalar yaşamak.. her çift gözü onun gül yüzüne tamamlamayı peki ? onu içimde taşıdığım her gün biraz daha kendimi yok etmek demek olduğunu biliyorum ama napim engel olamıyorum..
düşünüyorum ki o şimdi kalbimde güzel bir uykuda sadece.. bir gün uyanıp ellerimden tutacağı günü bekliyorum sadece..
safderuninsaatci
her gün kahvaltıdan once 8 de bitane ac karnı ve de aksam bitane olmak üzere harika bir vize programı yaptıkları için ve kalitesi zorluğunda mantığıyla tasarlanmış soru tarzları ile bize tamamiyle cinnet geçirten sayın hocalarıma saygıyla söverim.
safderuninsaatci
seni sevmek güzeldi şeydi. senle olmak güzel şeydi. o bayıldığım kokunu içime doya doya çekebilmek için, sen emanet edip her gittiğinde fularına yapışıp koklayışımı hatırlıyorum da senden gizli gizli.. ben senden sadece sevgini ve yüreğime dokunması için ellerini istedim hepsi bu.. karşılığını bu şekilde almak insanı aylar geçsede üstünden hala yıpratabiliyormuş.. kasımda aşk nasıldır bilmem ama aşk acısını çok iyi bilirim.. belkide allah yüreğimin olgunlaşması, insanları daha fazla tanınam için banada böyle bir imtihan verdi.. çok şükür yinede her halimize..
safderuninsaatci
bir gelsen baharım şu kışın ortasında baharım olacaksın. bir gelsen bir sürü beyaz gülün ortasında açan kırmızı gül gibi gireceksin hayatıma. ah keske bir gelsen..
safderuninsaatci
çekeceği varsa çeker insanoğlu her aşığın maşukundan çektiği gibi. İstedikleri kadar çekselerde karşısındaki sürekli bi halt bulur dönüşecek, bunu anlarlar anlarlar ama o en büyük darbeyi yemeden kimse anlamaz. dünyayı onun etrafında döndürmeye çalışırsın, onda bile yaranamazsın. nedeni ne biliyomusun bazıları beyinden nasibini alamamış ! ota b.ka laf ederler,kendileri de bir halt beceremezler. ama asıl beyinsizlik benimde içlerinde olduğum karşısındakine yaranmaya çalışan kısımda. sonra uykusuz kaldığın gecelere mi yanarsın, mutluluğu için her püsürüğüne koşturduguna mı yanarsın. sonra ''sen benim için ne yaptın ya" olur ağızlarından çıkan kelimeler.. buda biz gibilere bir ömür yeter...
safderuninsaatci
sabahın köründe kalkıp okula yetişmek için otostop çekip geldikten sonra dersin olmadığını söylediklerinde beynimden vurulmuşa dönüyorum. hocadaki lükse bak arkadaş..
safderuninsaatci
yaz tatili mi o da ne ? önce 2 hafta staj sonra 1.5 ay yaz okulu sonra 2 hafta daha staj.. okul başlasın artik sıkıldım asla diyemycem bazı arkadaşlar gibi hic mi hic özlemedim..tatilim zehir oldu be insafsızlar 😭
safderuninsaatci
safderuninsaatci
@safderuninsaatci
2016 Girişli