tabuttarovasata
tabutta ablanız artık bu yolu yalnız yüremeyecek. sanırım bundan sonra her şey çok farklı olacak. hqdi iyi davranın kendinize.
tabuttarovasata
ben intiharı düşlerken annem evi süpürmemi istiyor.
tabuttarovasata
yalnızlık, hiç bu kadar ağırlığını hissettirmemişti!!! 
tabuttarovasata
yüksek lisans yapıyorsun, mutlu sanıyorlar...
tabuttarovasata
ve en nihayet bendeniz tabuttarovasata, omü ' de yüksek lisansa başlar !!! 🙌 (sen hayırdır 80 karakter?)
tabuttarovasata
1 clefairy,1 zubat,1 paras, 1 oddish,1 pidgey ve 1 squirtle'ım var! oyunu yaklaşık olarak 1 saat önce indirdim. pokémon kardeşliğine inanları bekliyorum, çocukluğuma döndüm,iyi hissediyorum saatlerdir uyumadığım halde. 😀 not: uzun zamandır da yazmamıştım dedikoduya bahanem oldu işte,iyi mi? 😳
tabuttarovasata
ve tabuttarovasata bütlere dahi kalmadan mezun olur...
tabuttarovasata
geride bırakacağı ailesini düşünüyordu , bir de bunun en büyük günahlardan biri olduğunu düşünüp duruyordu uzun , çok uzun süredir . korkmuyordu , can kuşu sadece ağır geliyordu artık , uçsa gitse tamamen özgür olacaktı , hafif . yaşamak ağrısı ağır geliyor , yaşamın tadını alamamak . korkmuyor korkmuyor , gerçekten ama gerçekten , alıkoyan sebepler olmasa , üzgün çok üzgün gerçekten .
tabuttarovasata
bazen sadece james brown ' ın yönettiği bir kilise ayininde gospel dinlemek istersin .
tabuttarovasata
an itibariyle gece saat 01:20 ve ve 0-5 yaş arası 4 adet yiğenle boğuşmaktayım çıldırmaya az kaldı.çocuk sevmem demiştim ... :/
tabuttarovasata
kanatlanıp uçmak isteyen kalbiydi ruhuyla birlikte . ağır geliyor olmalıydı bedeni artık . aslında dışarıdan bakıldığında her şey normal gibiydi : bir türlü şekil veremediği , her bir telinin kendi özgürlüğünü ilan etmiş omuzlarında kumral saçları , geniş alnının sağ tarafında çocukluğundan kalma bir yara izi , feri çoktan sönmüş bir çift ela gözü , ameliyat olsa dahi hala nefes almakta zorlandığı uzun ve kocaman kanatları geniş bir burnu , kırk yılda bir sürdüğü rujun bile beğenmediği incecik dudakları , kemikli ve ablak suratıyla . elleri yumaşacık pamuk gibi olmalıydı esasında ; yaşıtları gibi kıyafetine en uygun olan ojenin hangisi olduğunu düşünmeliydi çokca . değildi ; adeta gün boyu tarlada çalışan anadolu kadını gibiydi elleri belki nasırlı değil ama kıpkırmızı , kurumuş çatlamış elleri vardı .
tabuttarovasata
zaman akıp gitmekte ... tıpkı yaşlanmak , ölüm ve kader gibi oturup pazarlık edemeyeciğin , bir orta yolup anlaşamayacağın . bir yolu olmalı ama ne !??
tabuttarovasata
sırtında koca bir kambur , omuzlarına çökmüş tonlarca ağırlık , kaldıramaz olmuş başını yorgun zihninin ağırlığından . emsalleri hayat dolu gözlerle bakarken etrafına , o hep dalıp giderdi sigarasından bir nefes daha alırken . çok dertli içtiğini söylerlerdi sigarasını . bilmezlerdi ,anlatmazdı .
tabuttarovasata
yola çıktıklarını yolda bulduğunla değiştirirsen yarı yolda kalırsın demişler.lanet olsun, ikrah ettim, sıktım sıyrıldı!!!
tabuttarovasata
İyice keyfi kaçmıştı...uykusuzluktan kızaran gözleri,aşırı sigara içmekten zımpara kağıdına dönmüş dili ve küllük gibi olmuş bir ağzı vardı ;artık ağzının tadı da kaçmıştı.oysa güzel bir akşam geçireceğini umuyordu!!! tüm bunlara ek olarak eli ayağı tutmuyor bu yaşta tansiyon hastası olmaktan korkuyordu!
tabuttarovasata
okuldan gelip, üşüyen ayaklarını ısıtmak için yatağına giren tabuttarovasata ile annesi arasında geçen bu dialog takdireşayandır: -ne oldu niye yatıyorsun sen? -amaaan hayat kabak tadı vermeye başladı! -koşturmuyorsun da ondan... - (tabuttarovasata şaşkın bir ifadeyle) daha nasıl koşturmuyorum hipodromdaki atlar gibiyim yakında üzerime bahis oynayacaklar!!! -İyi ben pazara gidiyorum (?)
tabuttarovasata
hafif bir mide bulantısı , seyrek baş dönmeleri , uykusuzluk , halsizlik ,aşırı yorgunluk , bilumum kabızlık ve tümüyle gerginlikti -hala üzerinden atamadığı- bir vize dalgasından arta kalan !
tabuttarovasata
hani ben soundtrac avcısıydım ? hangi filmin soundtracı olduğu belli , müziğin sahibi belli , e kulaklarımda da yankılanıp duruyor ama bulamıyorum ! filmi tekrar tekrar açıp müziği dinleyip kapatıyorum . başına ödül mü koysam ?!! :/
tabuttarovasata
siz , siz olun ; gecenin bu saati annenin yaptığı ev turşusu (biber) yemeyin ! mide fesadı geçiriyorum şuan . mis gibi koktu burnuma ,nasıl yemezdim? :/
tabuttarovasata
yatağım gökyüzü ,yastığım bulut olsun istiyorum . ben gökyüzü olmuşum ,gökyüzü ben ya da gökyüzünde uyuyabiliyorsan sereserpe , aynı anda gece karalığında yıldızları da seyredebilmelisin.