tarumar
bugün emrah serbes adalı kitap evindeydi. İmza günü vardı. ufak bir söyleyişinden sonra imza merasimime geçildi. baya bekledim,ayaklarım çok ağırdı. emrah abiyle kısa bir muhabbet ettik,imza atıldı,fotoğraf çekildi. adamın dibi,kralsın..
tarumar
senin edebinle yazıyorum çünkü yazılacak tek edep,var olan en güzel edebiyat sensin.tüm tarihler boyunca gökyüzü ve yeryüzündeki tüm insanlık edebiyatıdır bu.sorun hiç kimsede değil hatta kelimelerin eksikliğinde bile. tek sorun var belkide en güzel sorun. kelimeler mahçup kalmazssa seni sana anlatabilirdim oysa kelimeler seni sadece hayal etmeme yetiyor. ne kadar aciz bir durum ama birşey olmaz ben hayalini bile seviyorum. anlayacağın kelimelerle sana kıymak istemiyorum. ama biliyor musun tek birşey istiyorum. gözlerin aydınlatmalı geceyi... yazan:tarumar yorumlarınızı alayım arkadaşlar :)
tarumar
sahildeyim bu kadar güzel bir günde güzel bir havada şehri samsunun geldiği noktaya bakın;leşşşşşş...
tarumar
leyla ile mecnun,çay,sigara. deli gibi yalnızım arkadaşlar. her gün standart leyla ile mecnun çay sigara şekli
tarumar
üyeliğimizide yaptık tamamdır,hayırlı olsun. rica ediyorum boş yapmayın buralarda :) girdiğimde yüzümde tebessüm bırakacak yazılar okumak istiyorum :) iyi geceler samsunda son 2 :)