tranquility
nasıl bir hayal dünyam varsa rüyamda jon snow'a valyrian kılıcını götürüyorum ben de ertuğrul gazi'nin kılıcını kuşanıyorum. kardeş, yabancı prodüksiyonlar hoşumuza gitse de rüyamızda bile türk'ün kılıcıyız. özümüzü unutmadık evelallah :):)
tranquility
samsun otogarındayız. herkes bize bakıyor. neden mi? asker uğurluyoruz da ondan. davulla zurnayla gönderdik aynı neşeyle dönersin inşallah kuzen. amin diyen dillerinize sağlık dostlar.
tranquility
şu evlilik programları 'gel gör beni aşk neyledi' diye başlıyor, 'sen benden özür diledin ben senden değil' diye bitiyor. belli ki aşk seni bişe eylememiş ve de özür dilemek küçük düşürücü bir durum değil bayan. öyle görünüyor ki biri seni çarpana kadar da kimseden elektrik alamayacaksın :)
tranquility
şimdi sizinle ufak bir hesap yapalım ve benim gibi oyun düşkünü kimselerin sevgili(!) yapma ihtimalini tartışalım tabi sadece ekonomik açıdan. son 6 ay içerisinde oyuna yatırdığım para ektedir. ps4 - 1400tl, battlefield 1 - 280tl, battlefield 4 - 200tl, assassin's creed 140tl, ps+ 120tl. sevgiliye yedirmeye paramız kalmıyor ki lan :) oyun mu ben mi diye soranları da çok üzmeyin beyler beyaz yalanlar olur o kadar :)
tranquility
şu an İşitme engelliler spor musabakalarındayız. çocuğun biri almış eline badminton raketini bi eliyle topu rakete sürüyor diğeriyle güya gitar çalıyor. onların bu durumları bile hayal kurmalarına engel değilken sizin derdiniz ne? çaresizlik pençesinde kıvranan zavallı engelsizlere gelsin bu güzel çocuğun hayalleri!
tranquility
bu azar denilen programla kızın tekine İngiliz numarası yaptım 20dk konuştuk 15dakikası google çeviriyi bekledi. trabzonlu bile benim karadenizli olduğumu anlamıyorsa o zaman i'm a fookin native man! :)
tranquility
birisi bütlerden bahseder öteki sevgilisinden.. yaa sizin hiç gitar teli değiştirirken ince mi teliniz koptu mu? haftasonu durağa koşarken e1 kaçırdınız mı? daha böyle çok şey var ama şimdi yemek yemem lazım. siz hiç mi aç kalmadınız??
tranquility
20 dakikaya gelecek olan kuryeyi 40 dakikadır bekliyorum eczanede. bi de trt müzik açmışlar anladım bu sevdanın sonu yok çalıyor. böyle bilinçaltı işleme görmedim :)
tranquility
sahi ya burdan kişi tasviri yaparak iletişime geçmeye çalışanlara hiç geri dönen oldu mu? :) iyi troll malzemesi veriyorsunuz ama neyse :)
tranquility
ünideki 4. yılım daha sevgili yapmadım. çünkü sevgili denilen kısa süreli ilişkiye inanmıyorum. birini hakikaten seviyorsan evlenirsin diğer türlü adı hevestir. kızlar siz de iki gündür tanıdığınız adama(!) kendinizi kaptırıp ayrılınca ağlamayın. beyler sözde sevgililerinizle bazen öyle diyaloglarınıza şahit oluyorum ki kardeşim olsanız vururum. önce dünyadaki görmek istediğiniz değişiklik kendiniz olun sonra sevgililerinize(!) bok atın...
tranquility
ders kitabına baktığı zaman gözleri kararan, uykusu gelen, defalarca okumasına rağmen hiç bişey anlamayan bi ben değilimdir di mi? 😑
tranquility
şu samsun'dan sıkılanlar bi gitse de rahatlasak. derslerinizin sıkıntısını toprağıma vurmayın lan. canım memleketim :) :)
tranquility
arkadaşlar nooolur bi nick alın yaa sayfa anonim_bayandan geçilmiyor. ben size anonim olmayın demiyorum ki bi nick alın hobi olarak yine anonim olun :)
tranquility
d&r da yarım saat ps4 oyunlarının orda takılan kız. adamsın! :) ama bu kadar da kararsız kalınmaz yani nasıl olsa bidahaki ay yine geleceksin :)
tranquility
şuraya içini döken arkadaşlar allah aşkına içinizde hiç mi iyi birşey yok? bırakın sevdim sevmedi muhabbetini. ona rağmen sevmek istiyorum deyin.
tranquility
yeni duyduğun bi şarkıyı 2 3 defa dinlersin hadi neyse de 3 gündür aynı şeyi dinliyorum biri beni durdursun :)