unlubiranonim
burs almak için en azından bir kolumuzun kopması falan gerek galiba. burs alan arkadaşlarım nasıl başardınız bunu bu başarı hikayenizi bizimle paylaşmak ister misiniz?
unlubiranonim
ingilize iktisat okuyanlar yeşillendirebilir misiniz? eğitimin zor olduğunu biliyorum mezun olunca nerelerde çalışmak istiyorsunuz hangi alanlarda çalışma imkanı var yardımcı olursanız sevinirim.
düdütt: forum havası kattım ama biraz:)
unlubiranonim
birini unutmanın yolu yeni birini bulmak değilmiş sevmeden çıkmak gibi bir hata yaptim şimdi hem geçmiştekini özlüyorum hem de bıraktığım kıza üzülüyorum. bazen keşke hiç yaşamasaydım diyorum mutlu olduğum zamanları. bir daha birini sevemeyecekmişim gibi hissediyorum.
unlubiranonim
yeni ayakkabıları yastığın altına koyup uyumalık gece... yastık var, ayakkabı var, gece var ama işte o çocuk yok.
unlubiranonim
arkadaşlar kendinize gelin siyaset yüzünden birbirinizi üzmeyin size iyi bir şey veya kötü bir şey olduğunda yanınızda siyasetciler değil dostlarınız olacak
unlubiranonim
lavaş centerin reklami biraz değişik olmamış mı? aynısını biz desek samsundan sürerler.
unlubiranonim
şunu farkettim ki ömrümüz boyunca neyi eksik yaptıysak hep o ön planda tutuldu.misal 100 sayfalık bir ödevi tamamlayamayıp 90 sayfa yapabilsek o 90 sayfanın tebriğinden önce yapamadığımız 10 sayfanın azarını işittik.bir yere geç kaldığımızda daha önce kaç kez zamanında vardığımızın bi önemi olmadığını gördük.her zaman motive edilmeye çalışan türk gençliğini öncelikle ezdiler.

daima olumsuza itip hırslanabileceğimizi ve bu şekilde başarıya ulaşabileceğimizi zannettiler.göremedikleri tek şey kırılan gururumuzdu.

bizler genciz, bizler her şeyin üstesinden kalkabileceğimize inanmış insanlarız, lütfen bir kez olsun yapabildiklerimizi görün.bir kez olsun kıyaslama yapmadan övün.unutmayın övgü bir insanı kendiyle barıştırır, hakaret ise dünyaya küstürür.
unlubiranonim
izdivaç programları mı daha saçma yoksa üniversitemizin güvenlik kontrolü mü karar veremedim :/
unlubiranonim
bir tane şarkıyı çok kere dinledim yıllarca. ama bir gece vakti kampa giderken arkadaşlarla bir minibüsün camsız arka kısmında, anlamlandı. o vakit fark ettim sözlerinin güzelliğini. candan erçetin - yalan
unlubiranonim
bağnaz insanlara hiç katlanamıyorum ya gündemde illa duymuşsunuzdur avrasya tüneline kimin ismi konulacak diye, bir tarafta atatürk diğer tarafta ise abdulhamid han. birini savunan diğerini kötülüyor diğerini savunan öbürünü kötülüyor oysa ki ikisi de senin atan ikisinin de türk milletine olan katkısı tartışılamaz neden böyle yapıyorsun kardeşim. abdulhamid hana oy verenler çomar ilan ediliyor ne alakaysa atatürke oy verenleri de müslüman yerine koymuyorlar. böyle insanlar var olduğu sürece milletimiz gelişemez diye düşünüyorum. sağcı veya solcu olmadan önce insan olmayı öğrenin.
unlubiranonim
haftaya vizeler var bi yanım çalışma boşver diyor diğer yanım bencede çalışma diyor içimde derse dair çelişki bile yok
unlubiranonim
bugün r11 de kaşımak için sol bacağımı kaldırdım ama yerine geri koyamadım en son omuzlardaydım
unlubiranonim
manas destanı gibi yazılan paragrafları okumadan geçen tek ben miyim acaba ://
unlubiranonim
golf oynamak benim için bir tutku ama r11 boş geldiğinde çok seviniyorum ve 2 liraya 4 çeşit menulerine bayılıyorum
unlubiranonim
bu şehirde tek ben mi üşüyorum herkes kısa kollu geziyor ben boyunlukla kötü hissetmeye başladım
unlubiranonim
r11 e alıştığıma göre tam olarak omülü oldum sanırım oysa ki ilk 2 gün tramvaya yürüyerek gitmiştim
unlubiranonim
bu sene yeni geldim hazırlığım üst sınıflara x hocası dersimize 8 saat giriyor diyince bana acıyan gözlerle bakıyorlar hangi hoca olduğunu söylemiyim ama sayesinde gözüm açık uyumayı öğrendim :')
unlubiranonim
meslek lisesine mi geldik üniversiteye mi 25 kişilik sınıfın 24 ü erkek... kıza da üzülüyorum bir yandan :/
unlubiranonim
unlubiranonim
@unlubiranonim
- Bir dost
2016 Girişli