vackheriff
vackheriff
4 ay
indigo-oku genç parçasini dinleyebilirsiniz bi ara.
vackheriff
vackheriff
6 ay
bir alman efsanesine göre; tanrı tüm çiçeklere isim verdiğinde, kendisine isim verilmeyen bu küçük çiçek bağırır: “ey tanrım! unutma beni, ” tanrı yanıtlar ” senin adın bu olacak. bir başka efsaneye göre ise adem ile havva cenneti terk ettiklerinde bu çiçek arkalarından haykırır: beni unutma!
vackheriff
vackheriff
10 ay
bizim gri rengi dudaklarimiz olurdu ağlardık.
sen bir gülsen, gülmedin ki ben keyfimden ağlardım.
dirilerin üzerleri toprakla örtülür mü? ya da…
siz hiç bir okyanusu dudaklarından öptünüz mü?
vackheriff
vackheriff
11 ay
hala ambalajina sıkı sıkı sarılmış, muhabbetleri ürün tanıtımı tadında insanları gördükçe umudumun selasi okunuyor. yahu nedir bunca tatava? yani beni fikirlerimden ötürü sevemez mi kimse? bakmadan kaşıma gözüme. asıl zor olan tüm bu dünyanın ekşi havasını bilerek nefes almak! kimileri tırnağı kırıldı diye ağlıyorken, kimisi morarmış ellerine bakıyor. saçım başım dağınık, kimselere görünmek niyetinde degilim. zaten görecekleri yok. bakiyorlar ama sanki şu çizgili suratimin arkasını hiç merak etmeden. ey büyük insanlik; ey medeniyet temsilcisi insanlar. vallahi tükendim.
vackheriff
vackheriff
1 yıl
yılbaşında ne yapiyorsun diye günde elli tane soru geliyor. davet etcekseniz edin. aksi takdirde evde 8 extra ile sızmayı düşünüyorum.
vackheriff
vackheriff
1 yıl
genşler uzem ingilizce açıklandı mi? açıklanacak mi? bitane aa alacağım ders var hala açıklamadılar ama sisteme inat ben bu okulu bitireceğim. lanet olsun bu içimdeki protestlik. kahrolsun bu kaldırım, beyaz güller kahrolsun.
vackheriff
vackheriff
1 yıl
sevgili değil sevgi arıyorum. en azından sevilmek duygumu bari kaybetmeyeyim. fakat bir şairin en narin yeri şiiridir ey insanlık. kırmayın beni, üzmeyin beni. belkide sevilecek biri değilim. şiirimi sevseniz o bile yeter. hatta onuda sevmenize gerek yok. birilerini sevin ben onunla bile mutlu olurum.
vackheriff
vackheriff
1 yıl
yandi sigara, kıvrıldı duman, yükseldi ve dağıldı uzaklara doğru. 19 yaşında bir ölü ruh, kaybetti umidini uzaklaşan dumanda. son defa hayata tutunmaya çabaladı. ama yine mahrem bir yerleri geldi eline. sigarasından bir nefes daha aldı ancak o nefesi hiç veremedi. öylece tükendi.
vackheriff
vackheriff
1 yıl
2 defa görğünüz kıza-erkeğe aşık olmuyorsunuz gençler. şu sahte tavırlarınızı bırakın kenara. aşkı bari günahlarınıza alet etmeyin. şu kıza yürü olmadı ötekine yürü hepsine aşıksın. yok öyle dünya. kızlar güzel olabilirsiniz hatta çekici filanda olabilirsiniz. ama herkes size hasta değil. bi merhabayı bile bana yürüdü olarak algılamayı bırakın. erkek kardeşlerim; her bakıştığınız kız size aşık olmadı. belki sizde birini hatırladı. her şey olabilir. ama ne olursunuz biraz gerçek olun. bi şeymiş gibi görünmeye çalışmayın. önce bişey olun geliştirin kendinizi. birde insanlara iyi davranın. merhabalar zor değildir...
vackheriff
vackheriff
1 yıl
sabah mahşere yetişemeyen 4. atlı piyade gibi uyandım. ve sanırım insanlar beni anlamıyor. diyorum ki bazen "i will f*ck this world" ama öyle olmuyo işte. bugün 3 yeni insanla tanıştım yani en azindan onlar benimle tanıştığını saniyor. güzelliginizden çok ahmakliginiz dikkatimi çekti bayan. karpuz çekirdeği kadar beyinlerinin %2,5 lik kısmını kullanarak benimle dalga geçtiklerini sanıyorlar. oysa gece herşey daha farklı olur değil mi? ağlarsam kimse duymaz sesimi. umarım birgün beni anlarsınız ve yine umarım ki ağlayabilmeyi öğrenirsiniz.
vackheriff
vackheriff
1 yıl
neden böyle oluyor? ne zaman mutlu olmaya kalksam hayat otur lan yerine diyor. mutluluk senin neyine? tam herşey yoluna girdi derken niçin böylesi yikiliyorum? hangi günüm gülerek geçse akşamında kendimi yalnız başıma ağlamaklı buluyorum? yok mu çaresi? hiç mi mutlu olamayacağım?
vackheriff
vackheriff
1 yıl
bir temmuz ayında popülariteye tepki olarak doğdum. sonra herkes doğuyor öyleyse bu da popüler bir eylemdir diyerek intihara kalkıştım. tam o esnada çişim geldiği için başarısız oldum. hayatta bana verilen tek lakap "değişik" oldu. zaten bundan başka bir sıfatımda yoktur. hep en az rağbet gören şeyler ilgimi çekti. düşünüyordum öyleyse var mıydım? hayat çok garip.
vackheriff
vackheriff
1 yıl
artık söyleyeceğim onca şeyden yalnizca susmak kalıyor bana. anlaşilmıyorum. bende susarım o zaman. gecekondumda oturur anlaşılmayı beklerim. fakat albayım adresimi bilmeden beni nasıl bulup anlayacaklar? İçimde binbir dünya savaşları. gönlümün kaleleri viran. ahh benim haykırışlarim, yalvarışlarim. ne çabuk bitiyor insan! ve nasıl bitmiyor acı? dünyaya olamadıkları için gelenlere sevgilerle...
vackheriff
vackheriff
1 yıl
hayat çok garip. yada ben garibim. geceye bir şarkı bırakıp gidiyorum. kaybedenler kulübü-dilek taşı
vackheriff
vackheriff
1 yıl
odiiin sana sesleniyom. az bak buraya. lazım oldun. seksen karakter dolsun diye
vackheriff
vackheriff
@vackheriff
Gökyüzü olcam ben büyüyünce.
2016 Girişli