varmiyimki
keşke herkesi terkedebilecek kadar cesur olsam.
varmiyimki
şu okul kelimesi bana masaldaki bir yer gibi gelmeye başlamıştı kafdağı gibi olmayan bir yer ama maalesef varmış kafama yeni yeni dank ediyor sabahın köründe kalkmalar sınavlar sinir stres biran önce tatil olsa ya şimdiden özledim 😞
varmiyimki
kaçan kovalaniyor gerçekten ne zaman olmayacağını düşündüğüm bir şeyden vazgeçsem ya o şey oluyor ya da ona denk başka bir şey oluyor. size bir ipucu hayallerinize turan taktiği uygulayın. kaçıyor gibi görünün ama hedefiniz onu kıstırmak olsun.
varmiyimki
önceden kadınlara tecavüz edildiğinde şerefsizlerin hep bir savunması vardı açık giyinmişti tahrik oldum şöyle olmuştu tahrik oldum lan pezevenk sürüleri daha dünyadan bir haber küçücük bedenlerden savunmasız hayvanlardan hangi gerekçeyle tahrik oluyorsunuz da tecavüz ediyorsunuz acaba?
varmiyimki
ben kim miyim? ben bir hiçim. ben her şeyim. varla yok arasındaki en güzel örneğim.
varmiyimki
sizden beni görmenizi ya da beni duymanızı istemiyorum sadece beni hissetmenizi istiyorum.
varmiyimki
kimim ben? diğer tüm sorularımın cevapları bu soruda saklı cevabını buldum sanıyorum ama yanıldığımı görmek pek uzun sürmüyor. hep bir arayış. hep bir kayboluş.
varmiyimki
küçükken inandığım sonsuz aşkı sende bulucam. biliyorum. hissediyorum. duyduğum en güzel sese, en güzel kahkahaya; gördüğüm en güzel gülümsemeye, en güzel gözlere sahipsin. sen benim gördüğüm, duyduğum, bildiğim her şeyden daha güzelsin. seninle uyuyacağım geceler en güzel gecelerim olacak. en güzel uykuyu seninle uyuduğum zaman tadıcam. en güzel zamanlarım seninle geçen zamanlarım olucak. bana öyle bir sarılacaksın ki her şeyi ama her şeyi unutucam. o anın tadını çıkarıcam. zaman geçecek ve sen başkalarına aşık olacaksın. üzüleceksin, onlar için göz yaşı dökeceksin, acı çekeceksin ve ben o anlarda hep yanında olucam. sana sımsıkı sarılıcam belki seninle birlikte ağlıyor olucam. İçten içe onlara kızıcam, küfredicem belki de kapılarına dayanıcam belli mi olur. gün gelecek beni ikinci, üçüncü hatta dördüncü plana atacaksın ama ben senin hep bir adım gerinde olucam. seni her zaman koruycam. sen ne yaparsan yap hep senin yanında olucam. asla yüz çevirmiycem, seni hep affedicem, hep sevicem. seninle anlıycam annemi babamı çünkü bende onlar gibi olucam. onlar gibi korumacı. sakın hayata 1-0 yenik başladığını düşünme olur mu? dünyanın en şanslı insanı hissetmen için elimden geleni yapıcam. seni bulana kadar kendine çok iyi bak. seni seviyorum bebeğim.😘
varmiyimki
varmiyimki
normalde kendimi beğenen birisi değilim ama bugün çekindiğim fotoğraflarda çok tatlı çıkmışım ya resmen kendime aşık oldum bugün bakmalara doyamıyorum niye çünkü her zaman denk gelmez böyle çıkmam neyse gidip biraz daha bakayım kendime iyi geceler hepinize 😘
varmiyimki
kapana sıkışmış fare gibiydim
kimi zaman
kimi zamansa bir kuştum
özgürce uçan

bazen kölesiydim
düşüncelerimin
bazense sahibiydim
aklımdan geçenlerin

söylemek bana göre değildi
çoğu zaman
çoğu zamansa düşünmekti
beni anlatan

kimi zaman dostumdu
İçimdeki şeytan
kimi zamansa düşmanımdı
bendeki insan

(lise 3'teyken yazmaya merak sarmıştım elime geçti atayım dedim.)
varmiyimki
varmiyimki
bir şey farkettim kendimde. çok istediğim bir şeyi insanlara söylersem o istek uçup gidiyor. kanadı kırılmış kuş gibi kalıyorum ortada.
varmiyimki
varmiyimki
nerden yavru köpek sevesim geldi arkadaş yılan hikayesine döndü bugün tam basariyordum ki korkup kaçtı ne zaman kısmet olacak acaba çok merak ediyorum.
varmiyimki
tüm gün erken yatıcam bugün uykusuzum kolay uyurum dedim dedim saat kaç oldu uyku muyku yok bu uykum hep gündüzleri mı olmak zorunda ya?
varmiyimki
bugün annemin beni acımasız birisi olarak gördüğünü öğrendim. beni gamsız, duygusuz olduğumu söylüyorlardı ama bu beni çok şaşırttı. böcekleri bile incitmem ki ben arada insanları incitebiliyorum ama çok nadir bu da acımasız olduğumu göstermez yani de mi ama?