Xena
oda arkadaşımı her an dayak manyağı yapabilirim ve böyle bir şey yaparsam hiç pişmanlık duymayacağım.
Xena
alışveriş çılgınlığıma dur diyemiyorum. marketten bulaşık deterjanı aldığımda bile mutlu oluyorum. internetten siparişe bulaşmak zaten iyice ağzıma sıçtı. en son uzak doğu sosları sipariş ettim mesela. duramıyorum, beğendiğimi alıyorum. sonra da kol gibi kredi kartı borcunu nasıl ödeyeceğimi düşünüyorum. bu nasıl acı bir şey, bilemezsiniz!
Xena
yurtta kaldığım dönemde bizim kızların evinde 1 hafta falan yancı olarak kaldığım oluyordu. herkesin derse gittiği bir gün evi ağır bulaşık + tabiri caizse bok götürüyorken baştan aşağı tam teşekkülü temizlemiştim. arkadaş eve gelince şaşkınlıktan yanlış daireye geldiğini sanıp geri çıkmıştı.
Xena
birinden 300 tl alacağım var. geçen ay ödeyeceğini söylemişti, nisan geldi hala tık yok. insanlık hali denkleştirememiştir, başka ihtiyaçlar çıkmıştır eyvallah. fakat instagramda barlarda paylaştığı story'leri gördükçe alnımdaki enayi yazısının belirginleştiğini hissediyorum. mekanların girişinde gamsız girilmez yazsa bu arkadaş asla giremezdi yav bu ne rahatlıktır :/
Xena
*omü besyo kantini*

ben: pardon bu sandalye boş mu?

besyocu çocuk: hayır ama bakın şurdaki sandalye boş

(kaslarını göstermiştir)
Xena
lise hayatını gram özlemiyorum ama liseden eski arkadaşlarımı gördüğümde "kızlar sizi çok özledim, keşke tekrar lisede olsak" diyorum. bunları derken gözlerim doluyor. yalan söylerken o kadar inandırıcı oluyorum ki söylerken ben bile kendi yalanıma inanıyorum.
Xena
dün gece atakentte bir çiftin sokak ortasında hüngür hüngür ağlayarak sarılışlarına şahit oldum. yutkundum, imrendim, özendim. belki de hayatımda kanlı canlı gördüğüm en güzel görüntülerden biriydi.
Xena
bana iki beden büyük gelen kırmızı sweatshirt'ün kapşonunu kafama geçirip, zenci kankalarımla suç işlemek istiyorum. süt çocuğu aşağılık bir beyaz yakalının rahat ve pembe götünü korkudan titretmek istiyorum.
Xena
selam, ben geldim. misafir kabul ediyor musunuz?

bütlerden bunalmış haldeyken burayı keşfettim. baya bi bakındıktan sonra, sözlüğü falan görünce üye oldum. etkileşmeye geldim, kafanızı ütülersem özür dilerim.