yolyordam
yalnızken mutsuz olmak, birisiyle birlikteyken mutsuz olmaktan daha iyidir.
yolyordam
iyi ki müzikle uğraşıyorum, yoksa bu düşünceler kelimelerle anlatılacak gibi değiller
yolyordam
bazen tek sorunun para olduğunu düşünecek kadar acizleşebiliyorum.
yolyordam
sevgilisi olan erkeğin kızlara daha çekici gelmesi
yolyordam
ünlü düşünür alexi laiho nun da dediği gibi: "everytime i die".
yolyordam
hiçbir ölüm bu kadar ölümsüz olmamıştı.
yolyordam
bir of çeksem karşıki dağlar yıkılır arkadaşlar
yolyordam
ben yüzleşmek istemediğiniz o gerçeğin ta kendisiyim
yolyordam
kadın erkek eşittir fakat kadınlar daha eşittir.
- feministler
yolyordam
yolyordam
orada burada, sosyal medyada gezerken hep denk geliyorum, her gördüğümde sinirim bozuluyor, fenomen saçma sapan sayfalar, bunları takip edenler ''uzun boylu olmayan erkek erkek değildir'' ''sakalı olmayan erkek ne yhaaa'' ''zayıf erkek ıyyy'' ''fakir erkek ne yhaa'' tarzı iğrenç yazılar yazıyorlar, erkeğe her konuda baskı var, 1.60 boylarında gayet de kısa olan kızlar 1.70-1.75 civarı erkeklere kısa diyor dalga geçiyor, nereden geliyor bu cesaret? kendileri hem bakımsız hem çirkin, çoğu makyaj dışında bakım bile yapmıyordur ki bunların çoğu hem kısa hem de kilolu, senin o bodur halinle atıyorum orta boylu ve fit bir adamı eleştirmeye ne hakkın var? kendin nesin ki ne istiyorsun?

kadınlar hep göğe çıkartılıyor, hep erkeklere kriter getiriliyor, uzun boylu olacak, sakalı olacak, erkeksi olacak, malum organı büyük olacak, şunu yapacak şarkı söyleyecek, bunu yapacak kitap okuyacak, yok şair olacak, yok kası olacak yok spor arabası olacak, kadınlara böyle kriter getirildiğini gördünüz mü hiç? ben çıkıp kumral kız ne yhaa diye tweet atsam meriçler ve feministler hemen linç eder, çoğu yağ torbası olmuş ama yüzüne vursan kadın düşmanı olursun. şimdi çok açık bir örnek vereceğim kimse kusura bakmasın, o kadar zırlarlar erkeğin şeyi şöyle olsun böyle olsun, hiç diyen var mı kadının şeyi de güzel bakımlı olsun diye? yok çünkü onlar için olsun yeter, erkekler her an baskı altında ama, bir yönün tam olsa diğer yönüne takarlar.

eminim çoğu kişi artık erkeklere yapılan bu ayrımcılıktan rahatsızdır, sırf abazanlar yüzünden, sırf bunlara yürüyorlar diye boş yere erkekleri aşağılıyorlar, artık erkeklerin sorun yaşaması bile mantıklı değil onlara göre, bir kadın ay tokat attılar diye linç kampanyası başlatsa ülke ayağa kalkar benİm bacima tokat atmişlar diye, ama bir erkek dayak yese yerlerde sürüklense internette yaymaya çalışsa hahaha adama bak ya dayak yemiş eheheheh derler.

sadece egolarına güvendikleri için bu tiplerin çoğu bakımsız zaten, küçücük kız tweet atıyor 1.90 altı erkek değildir yazmasın diye, bunlar kafalarına göre erkeklik belirliyorlar ama biz bir şeyi eleştirsek hemen üstümüze saldırıyorlar, daha ne kadar böyle devam edecek?
yolyordam
dostlarını tanımak mı istiyorsun?
hata yap!
yolyordam
bu ülkede mutlu olmak için sivas kangalı olmak lazım
yolyordam
ilk görüşte aşk erkeklere özel bir duygudur
yolyordam
içimden bir ses okul uzayacak, uzun donem askerlik yapacaksin, 4 seneni kpss kazanmak icin harcayacaksin, sonunda hicbiseye tuy dikemeyip ortada kalacaksın diyor. teşekkürler iç sesim <3
yolyordam
yolyordam
- kan kokusu almış bir köpek balığından daha kötü ne olabilir?
+ para kokusu almış bir kadın.
yolyordam
yolyordam
omü rock topluluğu sayesinde sınırlarımı da keşfetmiş oldum. meğerse 5 saat aralıksız konuşabiliyormuşum. teşekkürler omü rock \m/