zenciburnu
aaa mavi tik verdiler. ulan admin sen nasıl bi kralsın. teşekkürleeeerr!
zenciburnu
benim neden mavi tikim yok? bu sitenin fosili biziz be!
zenciburnu
benim neden mavi tikim yok? bu sitenin fosili biziz be!
zenciburnu
omü’den mezun olduktan sonra hayatımda bir çok şey değişti. yeni bir şehire yerleştim, başka bir üniversitede yüksek lisansa başladım, hayalini kurduğum şeylere sahip oldum falan ama hala omü’yü hala atakum’u, öğrenci olmayı, hayallerde yaşamayı her şeyi çok özlüyorum. eğer atakum’da yaşıyor ve omü’de okuyorsanız kıymetini bilin arkadaşlar. dolu dolu yaşayın tadını çıkartın. karantina günlerinde iş güç olmayınca öehh yine melankoliye sardık.


zenciburnu
şuan efsane bir şarkı keşfettim. bi' football manager'de wonderkid bulunca bi de böyle şarkılar bulunca efsane mutlu oluyorum.
zenciburnu
burdan cüneyt çakır’a tebriklerimi iletiyorum ve kendisini maçın adamı ilan ediyorum.
zenciburnu
eskiden bu sitede eksi oy olayı vardı. çok artı oy alıp hiç eksi almamış bir girdiye ilk eksi oyu vermek gibi orgazmik bir haz yaşatan eylemden mahrum kalıyoruz resmen. ‘üzgün emoji’
zenciburnu
işin ucunda bir iddia olunca kazanmaya oynayan insanoğlu söz konusu bir insanı kazanmak olunca neden kaybetmeye oynar?
zenciburnu
olm hepinizin girdilerine yorumlar yazıp trolleyesim var.
ne kadar şiirsel, ne kadar ciddi yazıyorsunuz lan öyle yerim sizi.
zenciburnu
yahu şu kadar basit bir süreci bazı insanlar nasıl gerçekleştiremiyor aklım almıyor. zor bir şey değil abi. dinlemeyi öğrensen zaten olayın yarısı tamam. biraz da konuşabildin mi finito çokare resultante importante yani.
zenciburnu
yeni gelen çömezler güzel kız görünce mid kesen awpyi görmüş p90 nooblar gibi rushlıyor. hele bi oturun soluklanın yegenler.
zenciburnu
ulan ders boş olunca geldim kahvaltı saatine bir de ne göreyim :o
ünlü oyuncu bizim burada çalışmalara başlamış. oturdum bir saattir ata sporu yapıyorum.
zenciburnu
yüksek lisansa başlar başlamaz bir ego geldi. akademisyenlik yoluna girdiğiniz an ego default olarak yükleniyormuş meğer.
zenciburnu
yarın sabah 8’den akşam 8’e kadar bir sürü derse gireceğim. ulan imza günü düzenleseydim daha az imza atardım. bu konuda yanılıyor da olabilirim ;)
zenciburnu
olağan davranışlara olağanüstü tepkiler vermekte bizim milletin üstüne yok.
zenciburnu
4 senelik omü macerasını yüksek lisans ile 6 seneye çıkardığımı biliyor muydunuz? bilin!
zenciburnu
lan buraya n'olmuş böyle? şimdi nasıl kullanacağız bunu?
zenciburnu
mezun olduk, belli bir süre keyfi takıldık şimdi sıra kpss'ye hazırlanmaya geldi. geldi gelmesine de bir türlü konsantre olamıyorum, çalışamıyorum. sanki beynim eskisi kadar aktif-güçlü değilmiş gibi hissediyorum. okuduklarımı anlayamıyor, hiçbir şey uzun süreli belleğime girmiyor; her şeyi kısa sürede unutuyorum. yahu sanki biri ben uyurken beynimi kulaklarımdan şırıngayla çekmiş gibi. kulaklarımda da bir ağrı var zaten. neyse sonra şarkı açıyorum falan, yeni şarkılar keşfediyorum. dili her ne olursa olsun en az 3'üncü dinlemede şarkının çoğunu ezberlemiş oluyorum ve günlerce-aylarca unutmuyorum. size de böyle oluyor değil mi? şu çok ders çalışanlar, nasıl çalışıyorsunuz o kadar yaa? bana da öğretsenize. nasıl sevebilirim ders çalışmayı? çünkü bence olay tamamen sevebilmek ile alakalı. yoksa şarkıları nasıl ezberlerdik, değil mi? okuldan sonra herkesin en kısa sürede meslek sahibi olması dileğiyle.
İyi geceler.