anonim
anonim
11 ay
ülke 3'e ayrilmiş durumda. bi yanda musluman yil basinda eglenirmi hiç diyenler, diger yanda yilbasinda eğlenmeyle muslumanliği niye karistiriyosunuz diyerek muslumanlar yilbasinda eglenirmi hiç diyenler uzerinden prim yapmaya calişanlar. bide benim gibi bunlari izleyenler.

Yorumlar

amsterdamli
amsterdamli
11 ay
primmiş.sen ne yapmış oldun şimdi.
Chiko
Chiko
11 ay
sen de "müslüman yılbaşında eğlenir mi?" diyenlere "müslümanlığı niye karıştırıyosunuz?" diyerek "müslüman yılbaşında eğlenir mi" diyenler üzerinden prim yapanlarla "müslüman yılbaşında eğlenir mi?" diyenleri izleyorum diyerek prim yapıyor olabilir misin acaba?
flu
flu
11 ay
@chiko kaç kere başa ortaya sarıp okudum bilmiyom gece gece beynim yandı😅
anonim
anonim
11 ay
@amsterdamli @chiko nickim dahi yok anonimlere mi prim kasmiş oldum şimdi 🤔
amsterdamli
amsterdamli
11 ay
"diger yanda yilbasinda eğlenmeyle muslumanliği niye karistiriyosunuz diyerek muslumanlar yilbasinda eglenirmi hiç diyenler uzerinden prim yapmaya calişanlar" a prim kasmiş oldun kendi tabirinle.ki iddia ettiğin kadar da objektif bakamamışsın,3. kişi üslubu değil uslubün.+kendin de diyorsun bi nickin dahi yok.anonim olarak atıp atıp tutuyorsunuz.
anonim
anonim
11 ay
@amsterdamli nicki olanlar burda anonim olmuyomu, profil foto isim soyisim vs. bilgileriniz mi var. hem bu yazi neden bukadar gerdi ki sizi ?