admin

5847

2348

16

326

admin 14

19 Çok yakında...

admin 18

38

Bugün gönül tahtımın sahibinin doğum günüydü. Müsadenizle burdan bir kez daha kutlamak istiyorum. İyi ki doğdun bebeğim. Telaşeden dolayı doğum günü organizasyona çağırmayı unuttuğum dostlardan özür dilerim. Gelen arkadaşlara da çok teşekkür ederim. Çok mutlu olduk. Umarım hepiniz sevdiklerinizle, hatırladıkça yüzünüzün güleceği, kalbinizin pırpır atacağı mutlu anlar biriktirirsiniz.


admin 22

14 Üniversitede yağan karı görüp kayamanlar üzülmesin. Artık mümkün!
Gezi detaylarını kısa süre içinde paylaşacağız. Takipte kalın!

admin 17

25 Gitaristimiz hasta olduğu için yarına enstrüman çalabilen birilerine ihtiyacımız var. Kahvaltıya gelirken enstrümanınızla, topunuzla, tüfeğinizle ve ağır sanayi hamlenizle gelmeyi unutmayın.

admin 15

62

Gececiler FAV

admin 6

15

@malifalitiko ile Anlat Hocam Kuşağı'nda bu hafta;


admin 13

8 Arkadaşlar önümüzdeki günlerde Youtube kanalımız için bir video çekmeyi düşünüyoruz ve bu video için bize bir kostüm gerekiyor. Dolayısıyla dikiş yapmayı becerebilen bir arkadaşımızın yardımına ihtiyacımız var. Aranızda o yetenekli kişi kimse bir adım öne çıksın :)

admin 1

13 Omü Dedikodu ekibine katılmak için başvuru yapan kıymetli üyelerimize yarından itibaren telefonla dönüş yapacağım.

admin 15

16

Arkadaşlar yakın zamanda sitemizde büyük çaplı bir güncelleme yapmayı düşünüyoruz. Ufukta bir kaç farklı projemiz daha var. Siteye gönül vermiş, "ben de ekipte yer almalıyım" diyen, zamanını ve enerjisini bizimle paylaşmaktan mutluluk duyacak arkadaşlara ihtiyacımız var. İlgilenen arkadaşlar aşağıdaki ekip arkadaşı formunu doldursun lütfen. Kısa süre içinde size dönüş yapıp, görüşme ayarlayacağız.

admin 22

20 Merhaba arkadaşlar. Sizden küçük bir ricam olacak. İkinci dönem radyo yayınlarına devam etmek ve sohbet panelini sıksık açmak istiyoruz. Radyo hizmeti aldığımız servisi verimli olarak kullanabilmemiz için 100 oya ihtiyacımız var. Hep beraber bi el atarsak kısa sürede bu rakama ulaşabiliriz diye düşünüyorum. Aşağıdaki görsele tıklayarak radyo linkine ulaşabilirsiniz. Sağ üst kısımdaki yıldızlı kısımdaki beğen butonuna basarak misyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Bu arada linke tıklayınca eski bir radyo kaydı çalıyor olacak :)