mayk

4475

516

18

153

mayk 1

3 omü dedikoduca sözlüğümü kaybetmişim yeaa. buralarda sözlük gören oldu mu hiç ?

mayk 1

7 bekleyin, buraya da geliyorum. dıgıdık dıgıdık.

mayk 1

15 şşş. az dinle. sesi duyuyor musun. ge-li-yo-ruz. gümbür gümbür.

mayk 8

31 Ponçik ve minnoş müdavimler, seviliyorsunuz.

mayk 0

2 IOS, Android, Windows Phone, Blackberry OS, Firefox OS vb. geliştircileri aranıyor. Sitemizin API (Application Programming Interface) servislerini yazdık, şuan beta olarak test ediyoruz. API servislerimizle şuan internet tarayıcısından girdiğiniz sayfalardaki veriler rahatça çekebilirsiniz. Bu işten anlarım diyen gönüllü programcıları sahneye davet ediyorum :)

mayk 1

11 @crazywoman burda mısın bilmiyorum ama no-reply mailine teşekkür eden sana omü dedikodu nezaket ödülü mü versek ne yapsak. deli ya :)

mayk 0

25 Site kurallarında siyasi mesajlar yasak olmasına rağmen yaklaşık 24 saattir siyasi mesajları onaylıyoruz. Peki bunu neden yapıyoruz ? Şuana kadar gayet medeni şekilde yorumlaşan insanların bu konular yüzünden nasıl birbirlerinin kalplerini kırabileceğini göstermek için! Artık neden benim mesajlarım onaylanmıyor diye mesaj atmayın. Anonim olabilirsiniz ama birer bireysiniz ve düşünebilen birer varlıksınız. Site kurallarını tekrar okumanızı rica ediyorum. Lütfen daha fazla kalp kırmayın.

mayk 17

21 Selam kızlar ve diğerleri. Bildirim sayfasına girince "Tümünü Okundu Olarak İşaretle" diye bir düğme göreceksiniz. İşte ona tıklarsanız artık bana küfretmeyi bırakacaksınız. Bu kadar sövecek ne vardı :(

mayk 50

32 Farkettiniz mi bilmiyorum ama siteyi güncelledik. Hani farketmediyseniz zaten yazıklar olsun, ne diyim. Farkeden şerlokların gözlerinden öperim. Bu güncellemeye bir adet "bug" bıraktım. Bulana 10.000$ ödül. Bulamayana zaten yazıklar olsun, ne diyim. Bişey olursa mention atarsınız. Mention atamayana zaten yazıklar olsun, ne diyim.

mayk 4

19 beyler bayanlar ve diğerleri. merhaba. nasılsınız. site çok yakın zamanda güncellenecek. ben de sizi seviyorum (arkadaşça tabi!). iyi geceler bol rüyalar.