odin
odin
@odin
Kanatlı Bitkiler Öğretmeni - Hanımcı
2017 Girişli
odin
odin
1 ay
beyinsizlerle uğraşmaktan vallahi yoruldum. 200 küsür başlık açmışım beyinsizin birisi çıkmış ekşi ile eş zamanlı açılmış demiş, gerizekalı herif bir tane bile örnek saatlerini karşılaştırarak. daha da bir kelime bile yazmam artık buraya kadar.
odin
odin
1 ay
an itibariyle @darkpassage ve ben

odin
odin
1 ay
sen bu sıcakta takım elbiseni çekersin, kurs açmak için halk eğitim merkezine gidersin ama dört müdür yardımcısından bir tanesini bile bulamayıp sekreterle muhatap olursun. kardeşim devlet sizin izinlerinizi 9 güne meclis onayıyla çıkartmadı mı? şerefsiz köpekler 10. gün iznini de kafalarına göre yapıyorlar. sonra öğretmenler yatıyor denince bize sövülmüş gibi kızıyoruz, ama bazı huur çocukları harbi yatıyor! sinirden kendimi gibecem, lan ülkede bir kurum yok mu işini adam akıllı yapan?
odin
odin
1 ay
biri kolsuz olmadığını iddia etmiş, defol pis kolsuz
odin
odin
1 ay
evet ben bir savaş suçlusuyum!
odin
odin
1 ay
ben @mayk 'ın yerinde olsam dm başına 0,15 kuruş alırdım. ödemeyi ise bakiye sistemi üzerinden hallederdim ve paketleri de 0,10 kuruş kalacak şekilde ayarlardım. kapitalist bir dünyada yaşıyoruz dostum, özgür ve kapitalist anlatabiliyor muyum? hatta ben işi başka bir noktaya götürür bilgilerini satardım mark zikenberg gibi...
odin
odin
1 ay
an itibariyle durum bu:/
odin
odin
1 ay
sevgilisi erasmusa giden erkek.
odin
odin
1 ay
matematiğe karşı duruşum.
odin
odin
1 ay
öz ablam beni zehirledi hem de bozuk soğuk çayla... kardeş katli fetvası mı verildi lan yine?
odin
odin
1 ay
hayat uçuyor, kuşlar kısa...
odin
odin
1 ay
altı üstü c/p sms attım, 4 parça mms değerlendirip üstüne 5 lira faturalandıran telefonun da, şebeke sağlayan operatörün de... altı üstü bir sms lan resim bile yok kargo mu gönderdik mskym ya bi smse 5 tl nedir itneler?
odin
odin
1 ay
bu da az önceki kedinin anası ayakkabıma sürtünüyor, evliya muamelesi yapıyor ahaha
odin
odin
1 ay
ulan sen daha bi aylık kedisin çöp diye su kovasına tırmanacak kadar ne yaşadın?
odin
odin
1 ay
lan olum sitenin sözlüğü de var arada girin iki tanım yapın, kar topu gibi büyüsün, gelişsin okuyalım eğlenelim, öğrenelim.
odin
odin
1 ay
buna twitter çakması diyenler gerçekten merak ediyorum neyini benzettiniz?
retweet olayı yok, fav olayı yok, alıntılama yok yok oğlu yok. her gördüğünüz sakallıyı yüzüne bakmadan dedeniz mi sanıyorsunuz? sitenin tasarımı tamamen özgündür, espri kasacam diye emeğe saygısızlık yapmayın.
odin
odin
1 ay
sosyal medyayla haşır neşir olan birisi değilim, takip edeni takip etmem şimdiden söyleyeyim olay çıkmasın sonra hsadhas
odin
odin
1 ay
çok güzel olmuş yönetici kardeş, yine dedikoduya soktun ^^
odin
odin
2 ay
bu kadar goygoy yeter yine kayıplara karışacam kendinize iyi bakın, bi gece ansızın 81 kerkük, 82 moskow, 83 omü dedikodu. esen kalın 👍
odin
odin
2 ay
bir yurtiçi kargo klasiği "geldik de bulamadık" her seferinde aynı tepki "yalancıyı?"