odin

836

84

7

114

odin 1

9 Berberimden nefret ediyorum, bir gün usturayı gırtlağına dayayıp "tekrar saçlarımın döküldüğünü söylesene lanet herif!" diyeceğim. Valla burama geldi! Napalım olum "kam bek cek" diye ağlayalım mı?

odin 24

22 Kapı çaldı, yeğenimin 4-6 yaş aralığındaki arkadaşları geldi, alayı erkek futbol takımı gibi geziyorlar:
+ X evde mi?,
- Hayır şuanda başka yerde.
+ Peki nerede?
- Bir alt katta Y var ya, şuanda onla oyun oynuyorlar. (Y de 4 yaşında apartmanın güzel prensesi, bu sığırlara pas vermiyor)
+ :/ (çocuğun surat gerçekten böyleydi)
Oğlan dayıya çeker diye boşuna dememişler, mal kızı bırakıp aşağı inmiş :/

odin 12

17 Anonimler artık nicki alın da, ara ara hortluyorsunuz takibinizi yapamıyorum. Alın artık şuradan bir üyelik, sora herkes size benziyor!

odin 8

13 Ağlarsa anam ağlar, gerisi yalan ağlar diye boşuna dememişler. Hamileliğinde aylarca uykusuz kalan, uykusunda bile nabzın yavaşlamasın diye hep yan uyumaya odaklanan, günlerce kusan, yeri geldiğinde sancılardan çığlık atan, doğurduğunda yükü daha da ağırlaşan 2-3 saatte bir seni emzirmek için başında bekleyen, nefes alışını korkuyla uykunda bile izleyen, gazını çıkartamadığında çektiğin sancıyla seninle kıvranan, uykusu zehir olan, aldığı kilolardan cazibesini yitirdiği için eşi tarafından belki de aldatılan, çocuğuyla büyüyen ve onun için belki de mutsuz bir evliliğe katlanan, evladının kalbi kırıldığında onunla ağlayan, mutluluğunda ise huzur bulan, kelimelerle anlatılamayacak kadar "karşılıksız" sevgiyi içinde barındıran annelerimizin anneler günü kutlu olsun.

odin 2

11 Enişteyle takılalım dedik bugün tükkanda oturuyoruz, adamın biri geldi elinde anahtarı sallaya sallaya ve açtı ortayı bana:
+ Ali Rıza denen bir arkadaş anahtarı buradan alacak.
İçimden bastım kahkahayı, adam gitse hönkürsem diye içerden yanağımı ısırıyorum.
Aklıma direkt "Ali Rıza denen pezevenk" repliği geldi.
Aradan yarım saat geçti, Ali Rıza geldi:
- Bizim arkadaş buraya anahtar bırakmış.
Bu sefer de kendimi "demek Alı Rıza denen pezevenk sensin haa?" dememek için zor tuttum. Olum ben yokken bırakın ne bırakıyorsan valla delirecem ahahaja

odin 12

12 Makyaj yapıp masrafını erkeğe hesap olarak döndüren kız iyi ki silikon falan taktırmamış zira faturasını da ilk buluşmada yanında getirirmiş. Bu ne lan? Bize ne senin makyajından ?

odin 64

3 Her işte bir hayır bu işte her şey benim diyerek giremediğim üyeliğim yerine yola artık Norveç atlarıyla devam edeceğim.