omuluarkadas

2078

2030

29

252

omuluarkadas 5

6 Sınav haftasında eğlence düzenleyen omü ailesi. .. bir yandan @omugiller in açtığı canlı yayın öte yandan arkadaşın açtığı canlı yayın.. Bi tarafta tulum horon, diğer tarafta gitar şarkı eğlence... Vee hiç birine gidemeyen ben. Neden çünkü finallerim var .. festivale bile gidemiyorum yaa... üstelik izin almıştım babamdan. Neyse daha fazla konuşamayacağım. .

omuluarkadas 21

10 İçimden hiçbir şey yapasım gelmiyor. Televizyon izlemek, ders çalışmak, biriyle konuşmak, yazmak , müzik dinlemek, ağlamak, kitap okumak. .. Hiç birşey. .. sadece öylece duruyorum. Ne düşünüyorum bilmiyorum. . Duruyorum öylece. .. sahile gittim sıkıldım. Düğüne gittim sıkıldım. Arkadaşlarla konuşurken ya da internette gezinirken de sıkılıyorum. Sıkılıyorum kısacası. Sanki bir şey var gibi ama ne çözemedim.. bir his ama bulamadım. Tüm odayı baştan düzelttim. Kıyafetleri katladım, takılarımın hepsini döktüm birbirine karıştırdim sonra baştan tek tek tek düzelttim (uğraştım yanii) baştan döktüm tekrar düzelttim .. uyuyasım yok ama uykum da var . Öyle yani. . Kolum pert bu arada mosmor. Hastanedeki doktorcum sağolsun sayesinde derim soyuldu. Kolum çok acıyor. Geçenlerde acillik oldum da .. hastalanınca hep böyle hüzün düşer bana. . Kaçtır yazıp yazıp siliyorum. Yazıyı göndersem mi bilemedim. Size bir şey itiraf edim mi ben böyle bir yere yazi yazarken yazdığım sırada site sahibi görüyor mu diye merak ediyordum bizim bi pc hocası vardı tüm pcleri kontrol ederdi kendi pcsinden sonra bizim pc ye bağlanır bir şeyler yapardı ona hep sinir olurdum. Bir itiraf daha edim bari . Böyle yazı yazarken yazımın mürekkebi bitecek sanıyordum cahillik dönemimde. . Çocukluk işte. Bu arada nette gezinirken ne görsem beğenirsiniz benden kucuk bir kız var evleniyor. Evlenme teklifi almış ve bunu insta ya atmis. O da evleniyor. Resimleri görmeniz lazım ama. Balonlar , benimle evlenir misin yazılı ikisinin resmi baskılı pasta, yine benimle evlenir misin yazılı pankart (kocaman bi pankart yanlarında bir şeyler daha yazıyordu ) , sonra yeşillik kırsal bir alanda evlenme teklifi etmiş çocuk, mumlar , romantik masa, tulle etraf süslenmiş . Hani filmlerde olur ya vay be deriz aynen öyle yapmış bissürü de balon vardı. .. daha çok şey vardı da neyse. . Moralim aslında buna bozolmuş olabilir aslında moralim bozuk da degil de insan bir tuhaf oluyor yani kız benden kucuk 18 ya var ya yok o civarlarda birşey.. yalnız şöyle bir baktım da bayağı yazmışım yaa .. neyse kendinize popüler davranin gençlik 😇 seviliyorsunuz🤗

omuluarkadas 8

16 Size bir şey itiraf edeyim mii 🙄 bazen sitedeki yazıları okumadan direk beğeniyorum 🙈 ama eminim güzel yazıyorsunuzdur , çünkü sizlere güveniyorum

omuluarkadas 2

6 Üzerimde tatlı bir yorgunluk var. Tatlı dediğime bakmayın hareket edemiyorum belim ayağım her yerim ağrıyor çünkü. Ama güzel bir gün geçirdik. Çakırlar korusuna gittik ,bisiklet sürdük ,piknik yaptık, ata binen oldu , voleybol, yakartop falan. . Kısacası iyi eğlendik sınıfça. Biliyorum size bir piknik sözüm var onu da halledicem aklımda (: düğün, nişan, piknik, arkadaş buluşması, sınavlar derken vakit geçti. Ama bir piknik yapıcaz bak aklımda bu yıl olmasa da ilerleyen zamanlarda mutlaka yani..

omuluarkadas 6

5 Sevgili @admin ciğim malum yarın 23 nisan.. acaba diyorum ki sayfayı bir günlüğüne birine mi emanet etsen. En küçük olan kişiye.. Ya da bir canlı yayına katılma hakkı mı verseniz. Sanirim aramizda lise okuyan uniye gitmeyenler var onlar gelebilir mesela.

omuluarkadas 2

10 Seviyorum sizi pozitif , mutlu insanlar (: ne güzel bakıyorsunuz, ne güzel gülüyor , ne güzel konuşuyorsunuz 😄 canı sıkılmiş bir şekilde elimde telefon amaçsız bir şekilde merdivenlerde oturuyordum vee işte o pozitif insan. .. ayyy ne kadsr tatlısın senn ☺ dedi ve yanımdan geçti. . Oldum olası sevmişimdir pozitif insanları. Zaten bir insan neden mutsuz olmak için çabalar anlayabilmiş değilim. İnsan hiç mi bir şeyi sevmez 🤔 bir çiçek, bir esen rüzgar, o güneş, ya da o bulutlar... dünyaya eğlenceli tarafından bakmak varken neden bir insan mutsuzluğu seçer ki.. bazıları bana polyana der , çok safsın , çok çocuksusun , herşeye çabucak inanıyorsun .. gibi sözler. Bence insanlar bu kadar kötü olamaz , hayt bu kadar kötü olamaz . Bence hayata nasıl yaklaşırsan hayat sana öyle yaklaşır 😇 neyse konudan sapmayalım. . Özetle pozitif olmaya bakın pozitif olun gülün yaa :)) gülmek bulaşıcıdır 😄 ben böyle böyle çoğu insanı hayata donderdim. Sigarayı bırakanlar maddeyi, alkolü bırakanlar, namaza başlayanlar ve dahası. . İnsanları sevin (: ne demiş Mevlana yaradılanı sev yaradandan ötürü 🤗😊🙃 hepinize hayırlı günler

omuluarkadas 5

5 Canım feyk hesaplarım ❤❤❤ arkadaşlar ile feyk hesap açmıştık , iyi ki de açmışız. Bana seni seviyorumlar kadinimlar senden başkası olamazlar evlenecegiz diyen kişiye tek soru sordum (...)kim diye ,cevap veremedi. Meğersem unutamadığı sevgilisiymis... işte bu feyk hesaptan işletim bende durduk yere niye engel yedim diye ne oldu birden merak ettim işletim dedim beyfendi o (...) kişini unutmamış , onla ayrıldıktan sonra da kimse olmamış. Ben de üzüleyim burda . Yazık gerçekten. Ne ara bu kadar iğrenç hale dönüşünüz insanları kullanmaya başladınız. . Neyse ki yol yakınken bitmiş.

omuluarkadas 2

6 Engelleyip engeli kaldırmak nedir ¿ bu ne ergenliktir. . Ben de engel atıyorsan geri almayacaksın engel öyle atılmaz boyle atılır dedim engeli bastım. Sonra ne olsun, yok olmuş, acaba hesabını mi dondurdu dedim dondurmamış. Benim engelledigim kişi beni tekrar nasıl engelleyebilir bilemiyorum. . Hayır yani durduk yere ne oldu anlamadım da. .

omuluarkadas 11

9 Az önce internette gezerken arkadaşımı gördüm evlenmiş ve bebeği olmuş. .. vayy bee erken yaşta evlenmiş bir de mutlu aile tablosunu atmis tam da vize haftası olacak şey mi bu.. Kız daha 20 -21 yaşlarında. Hayatı sorguluyorum şuan

omuluarkadas 9

3 Bir bunu yaşamamıştım o da oldu. Sabah yolda çocuğun biri durdurdu ve eşcinsellik hakkında ne düşünüyorsunuz diye sordu bende kendi tercihi dedim acelem olmasa daha çok.şey derdim de neyse.. Merak ettiğim konu niye böyle bir şey sordu sabahın 7 si 8 i gibi ne oldu da durduk yere sordun bu bir. İkincisi yaa eşcinsel olacaksan nabzı yokluyorsan nasıl karşılanıyor diye, olma yaa. Hayır neden yani tipin de vardi. Neyse tercih meselesi hormonal bir durum bana söz düşmez.