ruhsuzum
ruhsuzum
20 gün
tam 180 değilde bi 40 derece dönen bi insan var arkadaşlar.
yanımda telefonda konuşurken karşı taraftaki kişinin sorduğu soruya cevaben söylediği bir 'yani' nin kadar önemli olduğunu bilemezsiniz. anladım. o yaninin sorusunu bilmek bile zaten.. neyse.. öyle işte.
ruhsuzum
ruhsuzum
1 ay
ulan yakalım her şeyi gidelim buralardan diyorum. derkeeen derkeen iftara ne yapsam diye düşünürken buluyorum kendimi. hayır ciddi ciddi habersiz evden çıkıp gitmeyi falan düşünmedim değil ama bunu ailemden sıkıldığım için değil de yaşadığım şehrin artık bana dar geldiğini hissetmeye başladığımdan kesinlikle. memlekete döndüğümdem beri tek aktivitem yemek yapmak sofra kurmak vs ev işleri işte. bi iş bulayım artık diye dua eder oldum ev hanımlığı hiç bana göre bir şey değil.
yaz sonuna doğru bi tatil planı yapacağım ama bakalım. yalnız bile olabilir. tek başıma bir yerler gezmek acaip hoşuma gider.
of omü dedikodu ailesi. sıkılıyorum tatil girdiğindem beri. saolsun memleketim çok büyük olmamakla beraber, her yerinide tadilata sokmuşlar. sakin sakin oturabileceğim tek yerde eylüle kadar tadilattaymış. damn!
köye kaçayım bari. alırım kitaplarımı bulmacalarımı geçerim ormandaki kulübemize yan tarafta dere offf ya da ırmağın karşısına su sesi eşliğinde zaman geçiririm. ya bi insanın hayali emekli amcaların hayaliyle bir olabilir mi?
ruhsuzum
ruhsuzum
2 ay
ya neden neden diye soruyorum. yani neden mutsuz olmamı bu kadar çok istiyorsunuz? çevremdekiler sözleşmiş gibi modumu aşağı çekmeye çalışıyorlar. ya bende ki yaşama sevinci insanlara batıyor mu bu kadar.. çok gülünce çok sevinince çok çok mutlu olunca neler oluyor böyle. ulan hepiniz mi kötü gün dostusunuz? İyi bir şey paylaşıyorum, o güzeliiiiim iyi şeyin içinden kötü bir şeyi vurgulayıp modumu düşürmeye çalışıyorlar. kötü bi durumda olduğumda herkes yanımda evet. cidden bu durumda bi terslik var ben anlamadım.
ruhsuzum
ruhsuzum
2 ay
İyi geceler gençler.. ruhsuzum geldi. hahaha korkmayın bu sefer ruhuyla geldi.
güzel şeyler oluyor sebastianlar! olmayacak gözüyle baktığım birinden ilgi görüyorum. hani şey vardır ya bu bana bakmaz tribinde olursunuz, hah tam da o triplerdeyken geldi bu adam. ben de şaşırdım. biraz mesafe dışında.. her şey o kadar mükemmel ki!. yıllardır tanışıyormuşuz gibi hissediyorum. o da aynı fikirde. tabular yok, saçma tripler yok, gereksiz davranışlar korkular yok.. büyü bozulur mu bilemiyorum. sadece şuan mutluyum ve önemli olan da bu. İlerisi için ne olur bilemem ama iyi şeyler olacak gibi.. esen kalın
ruhsuzum
ruhsuzum
3 ay
seneler önce hayatımda salakça bişey yaptım. çok önceden tanıdığım bir beyi arkadaşıma gösterdim o da takip etti instagramdan oysaki ben takip ettiğimde bana dönmemişti. sonra yıllar geçti tabi baktım bunlar hala birbirlerini takip ediyorlar. sonra tekrar bi takip isteği attım nolcak falan diye tak oda istek attı. sonra mesaj attı. gayet iyi muhabbet ediyoruz valla. ben bile şaşırdım resmen o kadar sene o takip isteği atmadı diye boşuna geri çekmişim kendimi 😄 ama beni sonradan tanıyamadı tabi o başka bir durum bende çaktırmadım hahahshs neyse böyle yani
ruhsuzum
ruhsuzum
3 ay
çok sıkıldım bunaldım arkadaşlar öyle böyle değil. yapılmayı bekleyen onlarca çalışmam var ve ben delirmek üzereyim. ya hepsi üstüste gelebilir mi? tek tek gelin gözünüzü seveyim benimki de can. şikayet etsede sonucu güzel olacak inşallah ama bu ara ciğerimi kaybetmezsem iyi.
bu ara da gözlerim hepten bozuldu galiba. 50cm uzağımdaki bilgisayarın ekranındaki yazıları gözlüksüz okuyamıyorum. az evvel iki saat mauseun okunu aradım. gözlük önemli..
ruhsuzum
ruhsuzum
3 ay
tam bir haftadır gözümün önündeki çikolatayı yemedim. yok yok irade falan değil bildiğin canım istemedi. hem de böyle kalıp çikolatalardan. dolapta masum masum yenmeyi bekledi ama gidip gelip baktım, bugün hadi 1 parça alayım dedim o kadarla kaldı. hiç özlememişim. ya da tadı beni tatmin etmemişte olabilir emin değilim. bu ara meyveli her şeye taktım gözüm çikolata görmüyor. ama şöyle ahududu olsa 1 kase yerim heralde 😄
ruhsuzum
ruhsuzum
3 ay
anlamlandıramadığım bir konuyu dile getirmek istiyorum. bu bir kaç kişi tarafından bana yapıldı bence %90ınızın başına da bu kesin gelmiştir. (bak bak bir de oran veriyor(!))
neyse konumuz boyfriend/girlfriend yapan arkadaşların bulunduğu arkadaş çevresinden bir anda uzaklaşması akabinde bf/gf'den ayrılır ayrılmaz r yapması.. yaa sen napıyonn napıyonn diye sormazlar mı adama? hayır ben uslu uslu duruyorum sen benle niye konuşmuyorsun. sevgilini elinden mi alıcaz bu ne böyle ilk günlerden. bunların bir de uzak versiyonları var. yani başka şehirde olan arkadaşın bi anda sevgili yapması senle bağlantını koparması, eğer bu arkadaş erkekse ve bir girlfriend yapmışsa kız kıskanmasın diye seni bütün sosyal medyadan silmesine kadar gider bu. olum zaten uzaktayız neyin güvencesi bu ahdhshah güldürüyorlar komik geliyor ya.
ulan bu kadar saydırdım bir gün yaparmıyım ahdjsj yok daha neler 😄 belki çok çokk ilerde falan filan..
velhasıl böyle yani insanı sinirlendirmese de şöyle bir güldürüyorlar be. hadi iyi geceler 👋
ruhsuzum
ruhsuzum
3 ay
tramvayla eve geçerken şarjım bitmek üzereydi bende yanımdaki iki arkadaşın dedikodularını dinledim yol boyu. İyi gıybet yaptılar yalnız. araya girip benimde katılasım gelmişti ama çaktırmadım tabi 😄 arada yaparım böyle şeyler 😄
ruhsuzum
ruhsuzum
3 ay
bir yerden geçerken bi sokaktan bi evin yanından burada ne yaşanmışlıklar vardır diyorum . her birinde farklı hayatlar, farklı umutlar, farklı yarınlar var. o evlerde neler olduğunu, kimlerin yaşadığını bilmiyoruz. onlarda bizi bilmiyor. bir bilinmezliktir alıp başını gidiyor. herkes kendi hikayesinin kahramanı.. herkes kendi dünyasında koşuşturuyor. ve herkes birilerinin hikayesinde yanrolde..