ruhsuzum
ruhsuzum
4 gün
ona verdiğim değeri kaktüse verseydim, dikenlerini döker bana sarılırdı.
ruhsuzum
ruhsuzum
2 ay
sevilen insanlardan gram soğukluk hissetmek ne bela bişey ya.. oysaki alışıyorsun sonradan. ama o an beynini pinçik pinçik ediyor.
ruhsuzum
ruhsuzum
2 ay
tam 180 değilde bi 40 derece dönen bi insan var arkadaşlar.
yanımda telefonda konuşurken karşı taraftaki kişinin sorduğu soruya cevaben söylediği bir 'yani' nin kadar önemli olduğunu bilemezsiniz. anladım. o yaninin sorusunu bilmek bile zaten.. neyse.. öyle işte.
ruhsuzum
ruhsuzum
4 ay
ya neden neden diye soruyorum. yani neden mutsuz olmamı bu kadar çok istiyorsunuz? çevremdekiler sözleşmiş gibi modumu aşağı çekmeye çalışıyorlar. ya bende ki yaşama sevinci insanlara batıyor mu bu kadar.. çok gülünce çok sevinince çok çok mutlu olunca neler oluyor böyle. ulan hepiniz mi kötü gün dostusunuz? İyi bir şey paylaşıyorum, o güzeliiiiim iyi şeyin içinden kötü bir şeyi vurgulayıp modumu düşürmeye çalışıyorlar. kötü bi durumda olduğumda herkes yanımda evet. cidden bu durumda bi terslik var ben anlamadım.
ruhsuzum
ruhsuzum
5 ay
çok sıkıldım bunaldım arkadaşlar öyle böyle değil. yapılmayı bekleyen onlarca çalışmam var ve ben delirmek üzereyim. ya hepsi üstüste gelebilir mi? tek tek gelin gözünüzü seveyim benimki de can. şikayet etsede sonucu güzel olacak inşallah ama bu ara ciğerimi kaybetmezsem iyi.
bu ara da gözlerim hepten bozuldu galiba. 50cm uzağımdaki bilgisayarın ekranındaki yazıları gözlüksüz okuyamıyorum. az evvel iki saat mauseun okunu aradım. gözlük önemli..
ruhsuzum
ruhsuzum
5 ay
tam bir haftadır gözümün önündeki çikolatayı yemedim. yok yok irade falan değil bildiğin canım istemedi. hem de böyle kalıp çikolatalardan. dolapta masum masum yenmeyi bekledi ama gidip gelip baktım, bugün hadi 1 parça alayım dedim o kadarla kaldı. hiç özlememişim. ya da tadı beni tatmin etmemişte olabilir emin değilim. bu ara meyveli her şeye taktım gözüm çikolata görmüyor. ama şöyle ahududu olsa 1 kase yerim heralde 😄
ruhsuzum
ruhsuzum
5 ay
anlamlandıramadığım bir konuyu dile getirmek istiyorum. bu bir kaç kişi tarafından bana yapıldı bence %90ınızın başına da bu kesin gelmiştir. (bak bak bir de oran veriyor(!))
neyse konumuz boyfriend/girlfriend yapan arkadaşların bulunduğu arkadaş çevresinden bir anda uzaklaşması akabinde bf/gf'den ayrılır ayrılmaz r yapması.. yaa sen napıyonn napıyonn diye sormazlar mı adama? hayır ben uslu uslu duruyorum sen benle niye konuşmuyorsun. sevgilini elinden mi alıcaz bu ne böyle ilk günlerden. bunların bir de uzak versiyonları var. yani başka şehirde olan arkadaşın bi anda sevgili yapması senle bağlantını koparması, eğer bu arkadaş erkekse ve bir girlfriend yapmışsa kız kıskanmasın diye seni bütün sosyal medyadan silmesine kadar gider bu. olum zaten uzaktayız neyin güvencesi bu ahdhshah güldürüyorlar komik geliyor ya.
ulan bu kadar saydırdım bir gün yaparmıyım ahdjsj yok daha neler 😄 belki çok çokk ilerde falan filan..
velhasıl böyle yani insanı sinirlendirmese de şöyle bir güldürüyorlar be. hadi iyi geceler 👋
ruhsuzum
ruhsuzum
5 ay
tramvayla eve geçerken şarjım bitmek üzereydi bende yanımdaki iki arkadaşın dedikodularını dinledim yol boyu. İyi gıybet yaptılar yalnız. araya girip benimde katılasım gelmişti ama çaktırmadım tabi 😄 arada yaparım böyle şeyler 😄
ruhsuzum
ruhsuzum
6 ay
bir yerden geçerken bi sokaktan bi evin yanından burada ne yaşanmışlıklar vardır diyorum . her birinde farklı hayatlar, farklı umutlar, farklı yarınlar var. o evlerde neler olduğunu, kimlerin yaşadığını bilmiyoruz. onlarda bizi bilmiyor. bir bilinmezliktir alıp başını gidiyor. herkes kendi hikayesinin kahramanı.. herkes kendi dünyasında koşuşturuyor. ve herkes birilerinin hikayesinde yanrolde..