thyke
thyke
2 gün
vizelerde eve gidememek.İlk defa bu kadar ayrı kalacağımı bilmek.İçimde bir şeyleri buruklaştırıyor sanki.hele ki eve gidenleri görmek, o sakinlik daha çok acıtıyor gibi.
sende büyümüşsündür şeker şey😢
thyke
thyke
4 gün
bugün bi teyze dolmuşta beni korumak için yanına çekti.birde kabanımdan tutup " düşme tutayım"diyor.teşekkür ettim.mutlu oldum.gülümsedim, teyzede bana gülümsedi.o an lık hayat çok güzeldi.
thyke
thyke
7 gün
güzel sanatlarda okumak demek; gece uyumamak demek😢
thyke
thyke
12 gün
yaşım arttıkça sevmediğim insanlar da artıyor.müthiş bir denge içerisindeyim.
thyke
thyke
17 gün
çocukken kaldırımın o çıkıntılı yerlerinde, dengede durmaya çalışarak yürümeyi çok severdim.halâ da seviyorum.genelde etrafta pek insan yokken tekrar çocukluğumu yaşıyorum😳
thyke
thyke
21 gün
bugün arkadaşımla pazardaydık.mandalina vardı bakarken pazarcı "hayat kadar tatlı" dedi.arkadaşımızla baktık ve ikimizde "o zaman acıdır"dedik.ve yolumuza devam ettik.bu da böyle bir anımdır🙍
thyke
thyke
22 gün
değerli üstad ne güzel demiş; hayat beni neden yoruyosun🎶
thyke
thyke
24 gün
hayatı resetleyebiliyor muyduk?🙍
thyke
thyke
27 gün
bu saate kahvaltı mı yapılır demeyin! yapılıyormuş.😬
thyke
thyke
29 gün
o kadar yoğunum ki depresyona girmeye vaktim kalmadı😕
thyke
thyke
1 ay
keşke hep çocuk kalsaydım.sadece oyuncağım için ağlasaydım.
thyke
thyke
1 ay
ne oluyor bilemiyorum.gitgide her şey karmaşıklaşıyor.artık en sevdiğim şeyleri dahi yapmak istemiyorum.çevremdekiler "geçen seneki neşeli halin bu sene yok, sessizleştin.bir şey mi oldu? "diyorlar.ailem ve birkaç kişi dışında herkesle nerdeyse iletişimimi kestim.artık eskisi kadar gülümseyemiyorum.okula gitmek istemiyorum.bu sene acaba okuldaki tüm dersleri verebilecekmiyim emin değilim.çoktan devamsızlık sayım arttı.ruhsuz gibi hissediyorum.biran önce toparlanmam lazım ama nasıl olacağı hakkında en ufak bir fikrim yok.
thyke
thyke
1 ay
evet güzel bir kahvaltıydı. emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. gelmeyenler bir daha ki etkinliklere katılmayı düşünmelisiniz. pişman olacağınızı sanmıyorum.
thyke
thyke
1 ay
biraz önce sanki bir kedi sesi duymuştum.biraz bekledim.yine duydum.koşarak pencereden aşağı baktım.kedi felan yok.meğer sandalye gıcırtısıymış.artık nasıl özlediysem kedilerimi.😫
thyke
thyke
1 ay
hayat dalgalı bir deniz gibi.alıyor ve seni istediği yere koyuyor.ne kadar çabalarsan çabala.hatta bazen çabalamak, sadece batmana sebep oluyor.
thyke
thyke
1 ay
şu hayat dediğimiz küçücük bir an.bakıyorum şöyle bir geçmişe.geçer mi bu acı dediğim, geçti.bitmez sandığım umutlar bitti.belki yerine yeni başka umutlar geldi.ama hep geçti.güzel, kötü bir dolu anı.ama hepsini toplasan okyanusta bir damla.şimdi yaşlanmam sanırken gözümü bir açacağım, hiç genç olmamış gibi.bu hayat böyle işte.bir anımız olan bu hayatı, asıl sonsuzluğa değişmek mantıklı mı?
thyke
thyke
2 ay
hicri takvime göre yeni yılımız kutlu olsun.1 muharrem 1439
thyke
thyke
2 ay
evde ergen kardeşiniz varsa, hayat ayrı bir güzel😝
thyke
thyke
2 ay
tam bir şeye sinirlendim.sonra neye sinirlendiğimi unuttum ama sinir kaldı."neye sinirlendim" derken, "salla ne düşüneceğim" dedim.sinirim böyle geçti derken, hoop hatırladım.İşte böyle tuhaf bir kişiliğim.bende çözemedim.
thyke
thyke
2 ay
şu güzelliği görün istedim