thyke
thyke
2 gün
nefret dolu bir gün.karadenizin hırçın dalgası gibi içim.ama bu dalgalar bir gün gelecek, o egosu nirvanaya çıkanların egolarını yerle bir edecek.
thyke
thyke
5 gün
evde ergen kardeşiniz varsa, hayat ayrı bir güzel😝
thyke
thyke
9 gün
tam bir şeye sinirlendim.sonra neye sinirlendiğimi unuttum ama sinir kaldı."neye sinirlendim" derken, "salla ne düşüneceğim" dedim.sinirim böyle geçti derken, hoop hatırladım.İşte böyle tuhaf bir kişiliğim.bende çözemedim.
thyke
thyke
13 gün
şu güzelliği görün istedim
thyke
thyke
18 gün
kurban bayramınız bol kavurmalı olsun😀
thyke
thyke
20 gün
bayram ve okul öncesi hava değişimlerinden nasibimi aldım.yazık değil mi bana😷😭😭
thyke
thyke
20 gün
30 ağustos zafer bayramınız kutlu olsun
thyke
thyke
22 gün
üstümde kaç gündür tuhaf bir his var.anlamsız yada anlamlandıramadığım.kimseye tahammülüm yok.kendime bile.en ufak şeye ağlıyorum konuşmadan sadece sevdiklerime sıkıca sarılıp, ağlamak istiyorum. zaten anneme her sarıldığımda ağlıyorum.kimse ağladığımı hissetmesini desemde buna hıçkırıklarım engel oluyor.çözemiyorum.ortada bir sıkıntı da bulmuş değilim.bilmiyorum, sadece bilmiyorum.
thyke
thyke
24 gün
baktım sokağa devir cidden değişmiş.biz dalya oynardık, ip atlardık, çember çevirirdik.şimdikiler sokakta hokey oynuyor, paten yapıyorlar.ama çok sevindim demek tüm çocuklar tablet, bilgisayar başında değilmiş.
thyke
thyke
24 gün
buarada @pandaseveri nin doğum günüydü.tekrardan doğum günün kutlu olsun😄😄💕
thyke
thyke
24 gün
İyi ki doğdun şeker kız😊çocukluğumun en sevdiğim şarkılarından biri tatlı kız sana armağan olsun💕

thyke
thyke
26 gün
bu skorum neden kabul olmadı ki😢
thyke
thyke
27 gün
sıkılmış olmaktan sıkıldım. yapacak onca şey varken, hiçbir şey yapmak istememekten sıkıldım. galiba istemediğim bir insan oluyorum. böyle sanki nerde o eski bayramlar diyen ninelerimiz gibi hissediyorum. henüz bir şeylerden keyif almamak için erken değil mi? ya da bir şeylerden vazgeçmek için. kırgınlıklarım neden göz yaşı oluyor? tatil pek yaramadı sanırım. insanlardan uzaklaştıkça daha da hasaslaştım sanki. aslında bir şeylerin farkında olup, hiçbir şey yapamamak mı sorunum? bilemiyorum.
belki sizlerde beni melankolik, saçma ve gereksiz buluyorsunuz. ama üzgünüm biraz içimi dökmem gerekiyordu.
thyke
thyke
1 ay
bir şeylerden nefret etmek için güzel bir gün
thyke
thyke
1 ay
çocukluğumu özlüyorum.herkese sadece güvenebilmeyi.sonra o zamanki gibi cesur olabilmeyi.menfaat nedir öğrenmemiş, hiç görmemiş olmayı.her şeyden keyif almayı.tüm sevdiklerimle o zaman ki gibi yanlarında, hep birlik içinde olmayı özlüyorum işte.özlüyorum sadece ve çaresizce.
thyke
thyke
1 ay
birilerinden yardım istemek fazlasıyla çekindiğim bir durum.hele ki muhtaç kalıp sonrasında minnet duyarken aslında işin aslı hiçte yardım olmadığını anladığında ki durum(burada lafım tükeniyor)
hiçbir şeye minnet eylememek gerekiyor demek ki.oysa nesimi zamanında ne güzel söylemiş "rızkımı veren hüda'dır kula minnet eylemem"
thyke
thyke
1 ay
on saatlik yoldan sonra yorulmam gerekirdi diye düşünüyorum.ama yorulmadım mucizevi bir şey diğil mi?😮😁
thyke
thyke
1 ay
yine trajikomik bir anım oldu.11 yaşındaki kız kardeşimle bilek güreşi yapacaktık.annem " thyke dikkat et bileğin incinmesin " dedi ciddi bir şekilde, daha sonra bilek güreşimizde sağ bileğin de eşit kaldık, solda ise yenilmem kaçınılmaz oldu.annem haklı çıktı hemde küçücük çocuğa yenildim.şimdi söyleyin gülsem mi?ağlasam mı?
thyke
thyke
1 ay
lise sondaki 10 kasım sergimizden çalışmam
thyke
thyke
1 ay
öğlen küçük kardeşime kırılmıştım.fısırfısır ablasıyla konuşuyordu.biraz önce "abla gelir misin?" dedi.bende hatta biraz trip attım ama kıyamadım.tuttu elimden odanın kapısını gösterdi "bunları okur musun?"dedi ve gitti.baktım oklar üzerinde yazılar felan sonra içeri girdim bazı eşyaları üzerine ok yapıştırmış onları kaldırdım.daha önce biriktirdiği oyuncak yumurtaların içlerine bazılarına not, bazılarına çikolata, şeker, bazılarına da kendi tasarladığı minik eşyalar koymuş.bir mutlu oldum.böyle bir şey yok.sarıldım bu tatlı miniğe ve öptüm o tatlı yanaklarından.İyi var bu hayata anlam katan küçükler😇😍