thyke

8519

3322

93

456

thyke 3

9 Kafam öyle karışık ki kendimden şüphe eder hale geldim.Dedim ki kendi kabuğuna çekilmelisin herkes ama herkes zararlı.Ama bunu bile paylaşma isteği duydum.Nefret ediyorum her şeyden.

thyke 14

9 Sabahın beşinde 8-10 tane art arda aç karnıma cim biberi turşusunu yemeye neye borçluyum bilmiyorum.Ne yaşattın bana be yalan dünya😂😂😂

thyke 9

13 Kızlar sizler ne dersiniz bilmiyorum ama. Şuan hepimiz kariyer peşindeyiz. Evet ama bir gün evlenip çocuğunuz olduğunda çalışmaya en azından okul çağına gelene kadar ara vermeniz. Emin olun maddi ihtiyaçları olduğundan daha çok manevi ihtiyaçları oluyor. Şu bakıcı videolarından sonra duygusallık oluştu. Ve ben annemden çok küçük yaşta bir süreliğine ayrı kalmak zorunda kaldım. Etkilerinin halâ olduğunu düşünüyorum.

thyke 3

8 İnsanları anlamak güç.Gerçi daha kendimi anlayamamışken, başkasını anlamaya çalışmakta garip.Neyse benim kafa yine karıştı.Sizin de kafanızı karıştırmadan kaçayım.İyi geceler arkadaşlar.

thyke 5

16 İçini dök yazısından, alklıma içlenmek geldi.Sonra nerden geldiyse içli geldi.Off şöyle peynirli, patatesli içli olsaydı yemez miydim?Bak acıktım ya😑😃

thyke 18

13 Bilim insanları, insanların da rejenerasyon yapabileceğini söylüyor.Ve bunlar üzerinde çalışmalar yapıyorlar.Çünkü acorn solucanında olan çoğu gen bizde de var.Acorn solucanı rejenerasyon yapabilen bir canlı.Eğer o genleri bizde nasıl harekete geçirebilineceği bulunursa, biz de rejenerasyon yapabileceğiz.Bunun düşüncesi bile müthiş bir şey.Hem olmaz diye düşünülebilir ama şuan kullandığımız bir çok şey, bulunmadan önce yaşayanlara aynı geliyordu.Bu yüzden inanıyorum olabileceğine.

thyke 0

10 Bugün hava ne tuhaftı.Yukarı sıcaktı, sahil tarafı sis kaplıydı ve soğuktu.Yukarı daha soğuk olmaz mıydı?

thyke 2

10 Üzülmekten neden korkarsın?Kimileri mutsuzken, mutlu olmaktan ne anlarsın?Huzuru sen ne sanırsın?Hep mutlu olmakta ararsan huzuru, bulamazsın.Sonra çok yanılırsın.

thyke 3

14 Bugün hiç iyi hissetmiyorum.Temizlikte yapmasam yatağa kök salabilirdim.Ne bir şey yapasım ne de bir şey yapmayasasım. Uyku da istemiyorum, bir şeylerle ilgilenmekte. Neyse böyle işte.Hava değişikliğinden midir nedir?

thyke 17

12 Aman Allahım sanırsam hayatı fazlazısıyla akışına bıraktım.Artık kontrol benden çıktı.(Yok ya o kadar da değil.)
Offff çok mu kendimle çelişiyorum ne?