thyke
thyke
5 gün
keşke hep çocuk kalsaydım.sadece oyuncağım için ağlasaydım.
thyke
thyke
8 gün
ne oluyor bilemiyorum.gitgide her şey karmaşıklaşıyor.artık en sevdiğim şeyleri dahi yapmak istemiyorum.çevremdekiler "geçen seneki neşeli halin bu sene yok, sessizleştin.bir şey mi oldu? "diyorlar.ailem ve birkaç kişi dışında herkesle nerdeyse iletişimimi kestim.artık eskisi kadar gülümseyemiyorum.okula gitmek istemiyorum.bu sene acaba okuldaki tüm dersleri verebilecekmiyim emin değilim.çoktan devamsızlık sayım arttı.ruhsuz gibi hissediyorum.biran önce toparlanmam lazım ama nasıl olacağı hakkında en ufak bir fikrim yok.
thyke
thyke
9 gün
hadi kardeşim sende sataşacak başka kapı bul.
maestro
thyke
thyke
thyke
11 gün
evet güzel bir kahvaltıydı. emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. gelmeyenler bir daha ki etkinliklere katılmayı düşünmelisiniz. pişman olacağınızı sanmıyorum.
thyke
thyke
12 gün
biraz önce sanki bir kedi sesi duymuştum.biraz bekledim.yine duydum.koşarak pencereden aşağı baktım.kedi felan yok.meğer sandalye gıcırtısıymış.artık nasıl özlediysem kedilerimi.😫
thyke
thyke
13 gün
hayat dalgalı bir deniz gibi.alıyor ve seni istediği yere koyuyor.ne kadar çabalarsan çabala.hatta bazen çabalamak, sadece batmana sebep oluyor.
thyke
thyke
25 gün
şu hayat dediğimiz küçücük bir an.bakıyorum şöyle bir geçmişe.geçer mi bu acı dediğim, geçti.bitmez sandığım umutlar bitti.belki yerine yeni başka umutlar geldi.ama hep geçti.güzel, kötü bir dolu anı.ama hepsini toplasan okyanusta bir damla.şimdi yaşlanmam sanırken gözümü bir açacağım, hiç genç olmamış gibi.bu hayat böyle işte.bir anımız olan bu hayatı, asıl sonsuzluğa değişmek mantıklı mı?
thyke
thyke
28 gün
hicri takvime göre yeni yılımız kutlu olsun.1 muharrem 1439
thyke
thyke
1 ay
nefret dolu bir gün.karadenizin hırçın dalgası gibi içim.ama bu dalgalar bir gün gelecek, o egosu nirvanaya çıkanların egolarını yerle bir edecek.
thyke
thyke
1 ay
evde ergen kardeşiniz varsa, hayat ayrı bir güzel😝
thyke
thyke
1 ay
tam bir şeye sinirlendim.sonra neye sinirlendiğimi unuttum ama sinir kaldı."neye sinirlendim" derken, "salla ne düşüneceğim" dedim.sinirim böyle geçti derken, hoop hatırladım.İşte böyle tuhaf bir kişiliğim.bende çözemedim.
thyke
thyke
1 ay
şu güzelliği görün istedim
thyke
thyke
1 ay
kurban bayramınız bol kavurmalı olsun😀
thyke
thyke
1 ay
bayram ve okul öncesi hava değişimlerinden nasibimi aldım.yazık değil mi bana😷😭😭
thyke
thyke
1 ay
30 ağustos zafer bayramınız kutlu olsun
thyke
thyke
1 ay
üstümde kaç gündür tuhaf bir his var.anlamsız yada anlamlandıramadığım.kimseye tahammülüm yok.kendime bile.en ufak şeye ağlıyorum konuşmadan sadece sevdiklerime sıkıca sarılıp, ağlamak istiyorum. zaten anneme her sarıldığımda ağlıyorum.kimse ağladığımı hissetmesini desemde buna hıçkırıklarım engel oluyor.çözemiyorum.ortada bir sıkıntı da bulmuş değilim.bilmiyorum, sadece bilmiyorum.
thyke
thyke
1 ay
baktım sokağa devir cidden değişmiş.biz dalya oynardık, ip atlardık, çember çevirirdik.şimdikiler sokakta hokey oynuyor, paten yapıyorlar.ama çok sevindim demek tüm çocuklar tablet, bilgisayar başında değilmiş.
thyke
thyke
1 ay
buarada @pandaseveri nin doğum günüydü.tekrardan doğum günün kutlu olsun😄😄💕
thyke
thyke
1 ay
İyi ki doğdun şeker kız😊çocukluğumun en sevdiğim şarkılarından biri tatlı kız sana armağan olsun💕