karakutuu
allah herkesin kalbine göre verir güzel insalar güzel insanlarla tanışır arkadaş olur evlenir mutlu olur kötülük yapan kötülük bulur kalbi kötü olana daha beteri denk gelir buna karma derler yani kendinizi kasmaniza gerek yok kim ne bok yerse yesin tertemiz kalan kızlarımız var tertemiz kalan erkekler var ve onlar birbirini bulacak tövbe kapısı da ölene kadar kapanmaz en kasar fahişe bile affolur da sen millete yukardan bakar abdestini namazını kibir konusu yaparsın cennetin kokusunu alamazsın.
ikarus✨
kalbi yine kırmızıya boyasak yayın açar mısın @admin ? :(
Police in Wonderland
yayınları özleyenler kalp butonunu kırmızıya boyuyor.
Lolitaaam
itiraf etmeliyim ki ben çok az gece kalbi kırık uyudum. bu gece de onlardan birisi. o kadar ağır geliyor ki.
casualman
eskiden yaptığım gibi şuraya azıcık sitem atayım içimi dökeyim. o kadar bıktım ki insanların sahte yaşamlarından ve sahte şeylerden mutlu olup gerçekten gram anlamamalarından boş şeylerle uğraşıp boş bir hayat yaşamalarından diyeceksiniz ki bundan sanane öyle olmuyor işte o iş bizde yaşıyoruz bu dünya da mesela iş hayatımdaki insanlar veya hoşlandığım bir kız illaki birileri sürekli çıkıyor karşıma ve zararını ben görüyorum. hayatta hiç bir zaman yok like takipci kısaca sosyal medya umrumda olmadı başka insanların seveceği şekilde resimler çekinmek başka insanların beğeneceği sözler yazmak başka insanların ilgisini çeken profiller vs vs ha bundan da sanane diyeceksiniz bunca sahtelik içinde insanlar gerçek benliklerini unutmuş ve ben onlara doğru olanla gerçek olanla yaklaştığımda resmen kaçıyorlar saçma bir şekilde. bir kaç örnekle açıklayım geçen bir kadınla tanıştım cidden güzel şeyler hissettim ona karşı sadece dürüst oldum veya başka bir amaç gütmeden kartları mı açık oynadım evime kadar geldi tek düşündüğüm sadece yanında olmak o anki sıkıntısını ona unutturmakdı 1 ay sonra felan başka birisi daha çıktı karşıma ona da gerçek olması gereken şekilde davrandım sonuç 2 sininde en son söylediği casual sen çok iyi birisin deyip konuşmayı kestiler. diğer bir örnek erkek arkadaşım oldu bebelerle samimi olmak güzel bir dostluk kurmak istedim ben ne kadar dürüst olup onlara iyi davrandıysam onlar da bir o kadar kullanmaya çalıştılar beni ve en kötüsü bu anlattığım bu insanların hepsi beni salak yerine koymaya çalıştılar. herkesin dili farklı kalbi farklı konuşur olmuş ne adamlıktan ne insanlıktan anlayan kalmış boş ve sahte dünyalarınız da mutlu olmaya devam edin ben gerçek dünya da gerçek insan aramaya devam edeceğim. lafta bunları arayıp icraat de kendine ızdırap çektirenlerin yanında nasıl duruyorsunuz hala anlayamıyorum anlayamayacağım da. her neyse iyi döktüm içimi her zaman joker kartım oldun iyiki varsın omüdedikodu 😏
gulmeksanayakisiyor
gökyüzüne bakmayanların kalbi daha çabuk kirlenir.

gulmeksanayakisiyor
düşünceierini tam ve yerinde sözcükierie aniatamayan kişi, yaniış tartıiaria iş görmeye çaiışan satıcıya benzer. bazen öyle bir konuşmaya başlıyoruz ki soylediklerimiz nereye gidiyor karsimizdaki insan buna üzülür mü kırılır mı onu hiç düşünmeden empati duygumuzu kaybetmiş gibi oluyoruz. onun için sakin kalmayı başaran insanlar olmayı basarmamiz lazım . bunları söylerken benim de yaptığım yanlislardan kurtulmayı çok istediğim için . siz siz olun kalp kirmayin tüm hepsi duzelirde kırılan bir kalbi onarmasi çok zordur.
Gaf Ebesi
İnsan denilen varlıktan korkarım ben. özellikle kalbi, vicdanı ve adaleti olmayan türlerden.

turgut uyar
teyit
📣 güncelleme: kalbi durduktan sonra hayata döndürülen yoğun bakımdaki ara güler hayatını kaybetti.
Tuhaf Ama Gerçek
bu minik cenin kalbi, barışın sembolüdür. olağanüstü bir rolle hayatın küçük bir kısmını temsil eder.
Her gün 1 Yeni Bilgi
küçücük yüreğinde kocaman merhamet taşıyan ufaklığın sevgi dolu kalbi...
bazen diyorum çocukların yüreğindeki masumiyet yönetseydi dünyayı keşke...

Recep Tayyip Erdoğan
19 mayıs atatürk’ü anma, gençlik ve spor bayramını kutluyorum.

başta gazi mustafa kemal ve silah arkadaşları olmak üzere vatanımız için mücadele eden tüm kahramanları rahmetle yad ediyor, tüm gençlerimizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.
13. Burç
güzel kalbi hep iyilik için atar
kıymetini bilmeyen oturur da derdine ağlar
?
OMÜ Öğrenci Konseyi
ülkemize hizmet yolunda nice insanlar yetiştirmiş ve yetiştirmeye devam eden üniversitesimizin 43. yıldönümünü en kalbi duygularımla kutlar nice yıllar boyunca hem samsunumuza hem de ülkemize güzel hizmetler katmasını temenni ediyorum.
muhsin oğul
öğrenci konseyi başkanı
Tuhaf Ama Gerçek
1- kurşun isabet etmiş bir kalp
2- kanserli bir kalp
3- uyuşturucu bağımlısı bir gencin kalbi
4- obez birinin kalbi
Her gün 1 Yeni Bilgi
küçücük yüreğinde kocaman merhamet taşıyan ufaklığın sevgi dolu kalbi...
bazen diyorum çocukların yüreğindeki masumiyet yönetseydi dünyayı keşke...

Tuhaf Ama Gerçek
yeni nesil çocukların oyuncak yerine tablet istemelerinden dolayı kalbi kırılan toys r us iflas başvurusunda bulundu.
karakutuu

gözler kalbi kandırır her gülücük biraz sahte samsun'da üzüldüğüm tek şey şu adamların ortamına girememektir.

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)