Police in Wonderland
yaz mevsimi! vallahi özlendin kardeşim. çık gel artık 👀
Police in Wonderland
boris mançov, islambek kuat ve tatu ile birlikte palmiye plajında onlaynız. bol miktarda kımız ve yayık ayranı stoğumuz mevcut. 20 dakika içinde gelenlere ikram edebiliriz. 🏖
Police in Wonderland
profil pikçırı/avatar yüklerseniz "kimi takip etmeli" kısmında ön plana çıkacağınızı biliyor muydunuz? hayır. şimdi öğrendiniz.
Police in Wonderland
şimdi bu postu okuyanlar da diyecek ki admin önüne gelene mavi tik dağıtıyor. yok kardeşim! öyle değil işte. siteye 5 gros ton nihonyum ve 5500 birim electroneum bağışı yaptığı için mavi tik verdik. para=çokomel yani.
alien
Police in Wonderland
kariyer basamaklarını süratle tırmanabilmek için dişiliğini kullanan tüm kadınlara acıyarak bakıyorum. yazık.
Police in Wonderland
lakin pembe renk hanımlara çok yakıştı.
Police in Wonderland
salute arkadaşlar. sitede ufak tefek güncellemeler yapıyoruz.
gördüğünüz hata ve sorunları bildirirseniz seviniriz.
öpüldünüz. muah.
Police in Wonderland
bugün vapurla kadıköyden beşiktaşa dönerken martılara ekmek attım. kuşların havada süzülüşünü ve reflekslerini izlemek inanılmaz huzur vericiydi. paylaşmanın dayanılmaz hafifliğini en son urfa balıklıgölde balıkları beslerken bu denli yaşamıştım. fotoğrafı da bugün çektim. 🕊
Police in Wonderland
1994 yılında bebek şampuanı kullanan yetişkinler derneği'nin düzenlediği akşam yemeğine lara croft ve @Odin ile birlikte otomatik silahlarla katıldığımız için göz altına alınmıştık.
Police in Wonderland
omü dedikodu ar-ge departmanı olarak sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla soluksuz şekilde çalışıyoruz.
yakında yeni sürprizlerimiz olabilir. takipte kalın. 
Police in Wonderland
1 aralık'ta yemin törenim var ve bu cuma kura çekeceğiz. kura yerleri arasında samsun da var. samsun'u çekme olasılığım 1/30. bi totem yapın da adoşkonuz geri dönsün.
Rider
bu şey değilmi? geri takip etmeyen dedikodu üyesi 😎
Police in Wonderland
dün itibariyle telefonumu nizamiyeden sokmayı başardım. zaman bir anda su gibi akmaya başladı. cep telefonu ve internetin önemini askere gidince çok daha iyi anlayacaksınız dostlarım.
ado is back!
Police in Wonderland
salute dostlar.
askerlik görevim nedeniyle samsun’dan ayrılarak memleketime döndüm. çarşamba günü itibariyle acemi birliğim olan polatlı topçu ve füze okuluna katılacağım. uzun lafın kısası adoşko’nuz bir müddet buralarda olamayacak 😐
ben yokken samsun’a ve omü’ye iyi bakın olur mu? 
ha bu arada; tamam tamam. en büyük asker sizin asker💂🏻🇹🇷
Police in Wonderland
evet senenin ilk etkinliği geliyor. her güz döneminin başında düzenlediğimiz kahvaltı buluşmalarına bir yenisini ekliyoruz. yine bol şamatalı, bol eğlenceli bir pazar kahvaltısı sizleri bekliyor olacak. hem de bütçenizi (serpme kahvaltı tabağı + sınırsız çay = 10 lira) zorlamayacak.
rezervasyon yaptırmayı unutmayın.
tüm site sakinlerini bekliyoruz.
Police in Wonderland
arkadaşlar her türlü sorunuzu lütfen ama lütfen soru&cevap kısmından sorun. aksi halde akışta gözükmez.
Police in Wonderland
sevgili müdavimler... malum bugün ösym sonuçları açıklayacak ve sitemiz bir anda yüzlerce yeni omü'lünün istilasına uğrayacak. genç dimağların kafalarında onlarca merak ettiği şey ve soru olacak. sizden istirhamım bu arkadaşlara elinizden geldiğince yardımcı olmanız.

hey sen, yeni omü'lü! merak ettiğin şeylerin birçoğu sitenin soru&cevap bölümünde var. yoksa da sormaktan çekinme. umarım istediğin bölümü kazanmışsındır. milletin olumsuz yorumlarını kulak arkası et, yaşayarak deneyimle, öğrencilik hayatınıdan keyif almaya bak. aramıza hoşgeldin. <3
Police in Wonderland
Police in Wonderland
@admin
Entelijansiya Dili ve Edebiyatı
2015 Girişli