Akif Yanbak
radyo televizyon sinema okuyan arkadaş sürekli film izliyor "neden" dedim "çünkü izlemem gerekiyor" dedi
çıl dı rı yo rum asffdsgfsdg
🐕
sadista
edit : ses bana ait değil dostlar :d

Tuhaf Ama Gerçek
madrid, yayıla yayıla oturmayı yasakladı. madrid belediyesi tüm toplu taşıma araçlarına yayıla yayıla oturmanın yasak olduğunu gösteren semboller yerleştirdi.
Tuhaf Ama Gerçek
poposundan nefes alan, kafasında saçları olan ve punkçı kaplumbağa olarak bilinen göl kaplumbağaları (elusor macrurus) soyu tükenen türler listesine girdi.
Biliyor Muydunuz
yıllardır ipliği iğneye yanlış takanlar için:

Tuhaf Ama Gerçek
gokuism adında bir din vardır. bu dinin inancı, #DragonBall'un prensiplerinin bir insanın hayatına ahlaki bir anlam getirmesine ve #Goku'nun insanlar için ideal bir model olması gerçeğine dayanmaktadır.
Zeze
arkadaşlar bu duyacağımız kaçıncı haber ? erkekler namusumuzdur, bunların abisi babası yok mu ya ? artık cezalar daha caydırıcı olmalı, lütfen erkeklerimize sahip çıkalım 😂 kızlar siz de çevrenize duyarlı olun, bu tür şeyler gördüğünüzde lütfen yardımcı olun 🙏🏻😂 kızlarınızı yetiştirirken erkeği sevmeyi, korumayı öğretin 🙏🏻
Tuhaf Ama Gerçek
Tuhaf Ama Gerçek
Akif Yanbak
kızlar lütfen artık bilimle ilgilenen erkeklerden hoşlanın. komşunun ergen çocuğu gitar almış potansiyel kur çalışmaları yapıyor. beynimin içinde filbox'ın filleri tepişiyor.