Ümid Gurbanov
thomas edison, kendisiyle 1931 yılında 84. yaş gününü kutlarken yapılan bu röportajda, einstein'ın teorisi hakkında ne düşündüğü sorulunca, "hiçbir şey düşünmüyorum, çünkü anlayamıyorum." diyor. daha sonra yaşlılıktan bahseden edison, röportajdan 8 ay sonra yaşamını yitiriyor.

Akif Yanbak
bence hala öyle maymunlar var
Tuhaf Ama Gerçek
tarih boyunca ortalama bir insandan çok daha zeki maymunlar yaşamış olabilir ancak maymunlar bilgi birikimlerini yeni nesillere aktarmayı henüz beceremedikleri için o değerli beyinlere sahip maymunları tanımıyoruz. hem maymunlar için, hem de insanlık için büyük bir kayıp.
Akif Yanbak
şu bakışlardaki tatlığa bakar mısınız yaa .d

bu mesajdan sonra rihanna omü dedikoduya 800 milyon dolar bağışlar <3 <3
Tuhaf Ama Gerçek
snapchat hisseleri, rihanna'nın firma hakkındaki negatif yorumu sonrası 800 milyon dolar değer kaybetti.
Omügiller👻
sabah sabah böyle bir haber gördüm güne puanım +10
KURCALA
Tuhaf Ama Gerçek
gökten altın yağdı

rusya, yakutia'da altın taşıyan bir kargo uçağının kalkışı esnasında kargo kapaklarının açılması sonucu yerlere 1.5 milyar tl değerinde altın saçıldı.
Akif Yanbak
overlokçu ayağıma gelmiş hakaten asdsdgfdhgfh
Tuhaf Ama Gerçek
77.000 kişiyi dolandırıan çiftlikbank'ın kurucusu 25 yaşındaki mehmet aydın'ın asıl mesleğinin overlokçu olduğu ortaya çıktı.
Akif Yanbak
lan ahahahahahahaha
Tuhaf Ama Gerçek
çiftlikbank'ın kurucusu 25 yaşındaki mehmet aydın isimli bu çocuk, 77.000 kişiyi 511 milyon tl dolandırıp uruguay'a kaçmış.
Akif Yanbak
biz bu kedileri nasıl evcilleştirmişiz :d


Her gün 1 Yeni Bilgi
farkında olmadan hayatının kaçışını yapan kadın...

Her gün 1 Yeni Bilgi
dünyanın en minnoş esnafı! vietnam'da balık satan 3 yaşındaki cho isimli kedi görenleri kendine tarzıyla hayran bırakıyor.
OMÜ Öğrenci Konseyi
ydyo'da bahar yarıyılında da devam edecek olan ücretsiz İspanyolca kursu, 07.03.2018 çarşamba gününden itibaren, her çarşamba saat 18:30'da İktisadi ve İdari bilimler fakültesi binası giriş katındaki yabancı diller yüksekokuluna ait z-07 dersliğinde yapılacaktır.
🐕
leave him alone

📹ig: kotetuchan