thor
herkes bazı ünlülere bazı sebeplerden dolayı hayrandır. maalesef benimki hayatta yok. sadece aktör olmasından değil. gerçek kişiliğine de hayrandım. zaten öyle de olması gerekiyor diye düşünüyorum. yoksa vin diesel'in ve diğer arkadaşlarının her onun adı geçtiğinde gözlerinin dolmasının başka bir sebebi olamaz.


thor
yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler, yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa, yedi ayrı çiçekten bal yapsa orijinal sarışın kadınlar kadar tatlı olamaz.
thor
sünnet kaseti betamax olan @admin ve ben.
ikarus✨
İnsanlar eski (ergenlik) fotolarını flash bellekte buluyor. benim eski fotolarım diskette falandır yani. ( disketi bilmeyen kardeşlerim hemen google amcadan baksınlar abdhhdjsjjs) misal 23 nisanda yaptığımız gösteriyi annemler kameraya almışlar zamanında , dvd kasette duruyordu. dvd yi oynatacak cihaz bulamadık kaldı öyle.
thor
yeni üyelerimizin dikkatine!

sitemizdeki hezarfen oyununda en yüksek puanı yapıp birinci olan üyemize @admin kerebiç ısmarlıyor.
thor
avogadro sayısını her saniyede bir basamağını sayarak tamamını saymak 19089294774226000 yıl sürer.
Akif Yanbak
thor
sahilde kürdan kutumu düşürdüm. hükümsüzdür. 
ikarus✨
az önce can sıkıntısından kürdan kutusundaki kürdanları saydım. gerçekten 200 tane çıkacak mı diye merak ettim. biri beni burdan alsın😔🤦🏻‍♀️
thor
kıyıya vurmuş gazoz açacağı buldum. yoldan geçen eskiciye verip yerine 5 tane çamaşır mandalı aldım. sahibi kimse helal etsin.
thor
thor
altın gibi saçlarına elmas gibi uyum sağlayan gözleriyle yekpâre bir mücevheri andıran sarışın kızların yanında, henüz kazma değmemiş madenlerde bir topak kömür gibidir esmer kızlar. 
thor
thor
canlı iddia yakında omüdedikodu.com'da.
thor
aşırı rahatlatıcı bir video.

thor
ne demiş üstat?

"this is a man's world.
but it wouldn't be nothing, nothing, not one little thing, without a woman or a girl.
he's lost in the wilderness
he's lost in bitterness, he's lost."
thor
"i am iron man" cümlesinden daha iyisi linktedir.

thor
esmerler hapşırsın, orijinal sarışınlar çok yaşasın.
thor
türkiye genelinde %3'lük dilime giren orijinal sarışınların, içlerinden omü'yü kazananları tebrik ederim. hoşgeldiniz
thor
usta bir ressamın öğrencisi eğitimini tamamlamış. büyük usta, öğrencisini uğurlamış. çırağına ” yaptığın son resmi, şehrin en kalabalık meydanına koyar mısın?” demiş.

“resmin yanına bir de kırmızı kalem bırak. İnsanlara, resmin beğenmedikleri yerlerine bir çarpı koymalarını rica eden bir yazı iliştirmeyi de unutma” diye ilave etmiş.

öğrenci, birkaç gün sonra resme bakmaya gitmiş. resmin çarpılar içinde olduğunu görmüş. üzüntüyle ustasının yanına dönmüş. usta ressam, üzülmeden yeniden resme devam etmesini tavsiye etmiş.

öğrenci resmi yeniden yapmış.usta, yine resmi şehrin en kalabalık meydanına bırakmasını istemiş.

fakat bu kez yanına bir palet dolusu çeşitli renklerde boya ile birkaç fırça koymasını söylemiş.

yanına da, insanlardan beğenmedikleri yerleri düzeltmesini rica eden bir yazı bırakmasını önermiş. öğrenci denileni yapmış. birkaç gün sonra bakmış ki, resmine hiç dokunulmamış. sevinçle ustasına koşmuş.

usta ressam şöyle demiş:

“İlkinde, insanlara fırsat verildiğinde ne kadar acımasız bir eleştiri sağanağı ile karşılaşılabileceğini gördün. hayatında resim yapmamış insanlar dahi gelip senin resmini karaladı.

İkincisinde, onlardan müspet,yapıcı,olumlu olmalarını istedin. yapıcı olmak eğitim gerektirir. hiç kimse bilmediği bir konuyu düzeltmeye cesaret edemedi.” alıntıdır.
thor
sitenin eski halini sevenlere ithafen;


@mayk sevdiğimiz bir abimizdi. janti adamdı, adabı giyinmeyi çok iyi bilirdi. mesela ben bilmem. @admin çok gülerdi, ben gülmem.
bu kapıdaki @nincakaplumbaga abi köye para dediğinde sırtını dönerdi. ben dönmem. @mimarlique abi beni kapıdan al dediğinde dalga geçerdi. ben geçmem @odin sevdiğimiz bir abimizdi ama sözlüğü de bi tuhaf yazardı. ne varsa sözlükte gene döner dolaşır onun editinde kalırdı. benim kalmaz.
bizde sözlük ortaya konur. herkes ihtiyacı kadarını yazar. @degisikbiradam yorumunu adamına taşıtırdı. ben lafımı saklamam. @malifalitiko bu masaya şöyle fiyakalı, ama biraz da yamuk otururdu. ben arkamı dedikoduculara verince, şöyle yaslanırım bi geriye.
anonimlik sende kalsın kardeş, pp koyma yeter.