ikarus✨
bana bir şey olursa arkamdan üzüleceklerin listesini yapıyorum. düşünüp yazana kadar sadece 2 kere gözümü kırpacak kadar süre geçti.
ikarus✨
yine birilerinin kalbi kırılmış...
ikarus✨
ikarus✨
çöp denir arkadaşlar, çöp. size askerde öğretmediler mi bunu?
ikarus✨
bir futbol sahasının ortasında duran bir kese altına ne denir? yani o bir kesen altın nedir?
ikarus✨
bir futbol sahasının ortasında duran bir kese altına ne denir? yani o bir kesen altın nedir?
ikarus✨
yılın yarısı bitti. geçen zamandan bir şey anlayan cinli var mı aramızda? şubat ayını daha dün gibi hatırlıyorum ben mesela. ne ara olay temmuza kadar geldi inanın farkında değilim. aman aman nereye geldik bir anda, daha demin evdeydim modundayım şuan
ikarus✨
yavaş hareket eden insanlara tahammülüm yok. deliriyorum yaptıkları işi izlerken. 5 dakikada yapılabilecek şeyleri uyuz uyuz yarım saatte yapıyorlar. onlar iş yaparken "off bırak be şunu mıy mıy mıy 1 saatte yapamadın" diyip kenara itesim geliyor. çok sakin olduğum bir ana denk gelse bile bir anda 10 kaplan gücünde sinirlenip gözüm dönebiliyor.
ikarus✨
sövme zinciri başlatıyorum arkadaşlar. buyrun. kime neye sövmek istiyorsanız buradan haykırabilir, pöykürebilirsiniz. salavat zinciri gibi düşünün. salın gelsin. yoksa başka türlü sakinleşemeyeceğiz. ben başlıyorum ⬇️⬇️⬇️
ikarus✨
karantinada bilmem kaçıncı gün...
yolyordam
uzun suredir yarin ne olacak kaygim yok. yarina dair beni motive eden bir sey de yok. sadece uyuyorum ve yarin oluyor, o kadar.
ikarus✨
gece 04:25 sıkıntısı. seri şekilde öneri ve fav alalım.
hipokratinyegeni
stalk huyumu nasıl hapis cezasına çevirebilirim?
ikarus✨
eveeettt, bugün günlerden @admin :) doğum günün kutlu olsun adoşko! İyi ki varsın, iyi ki benim dostumsun :) bu zamana kadar acı tatlı bir sürü şey yaşadın ama bundan sonra hayatında hep güzellikler olsun. senin için harika bir yaş diliyorum :) ^.^
ikarus✨
az önce telefonumu 4. kez şarja taktım, bir yandan pc açık arkada sürekli bir şarkı dönüp duruyor, okuduğum kitabın kaçıncı sayfasında kaldığımı bilmiyorum çünkü uyuyakalınca kitap yataktan düşmüş, yattığım yerden masamın üzerindeki yarım kalmış kahve kupasını görebiliyorum, kolumun altında bir şey beni rahatsız ediyor, üzerimdeki battaniyeyi kaldırıp baktığımda kalimbanın üzerine yattığımı fark ediyorum, nota çıkartırken kullandığım renkli kalemin kapağını kapatmadan uyuyakaldığım için kalem üzerimdeki tişörte bulaşmış, migren atağının geleceğini hissediyorum ama ilacım bittiği için yapabileceğim tek şeyin yaradana sığınıp uyumaya çalışmak olduğunu biliyorum, boğazımda sürekli bir ağrı ve kaşınma hissi var, zaman zaman ateşim çıkıyor gibi hissediyorum ve gün içinde 3-4 kez ateşimi ölçüyorum, sonuç hel aynı;ateşim yok, benim için 23 gündür devam eden karantina böyle geçiyor, mükemmel.
ikarus✨
pterolünü çıkra.
Артем
bu da sizin için örnek olarak tasarladığım petrol kuyusu bundan petrol çıkarılır,çıkarayım mı petrol? @ikarus
ikarus✨
bak arkadaşım, biz usül erkan bilen insanlarız, o girişte bi tatsızlık oldu onu unutalım, ben burda bana iyi bakılsın istiyorum, benim adım arif. al şu parayı arif abim bi kalıp beyaz peynir, biraz zeytin, bir ekmek, bir de tuvalet kağıdı istiyor de.
ikarus✨
bu halimizda da otantik desenler yoğunlukta olup, eli belindedir motifin ismi. samimiyetimle söylüyorum bunu dokuyan çocuk kör oldu. fiyatı çocuğun ameliyatı da dahil 5000 dolar.
ikarus✨
an itibariyle türkiye 'de görülen ilk corona vakası hayırlı olsun :( umarım gerekli tüm önlemler alınır ve bu iş çığırından çıkmadan süreç başarılı bir şekilde atlatılır. vakanın hangi şehirde görüldüğünün açıklanmaması beni bir miktar geriyor açıkcası :(
ikarus✨
bugün instada dolaşırken yeni evli ve benden yaşça küçük bir arkadaşımın paylaştığı bir fotoğrafa denk geldim. fotoğrafa bakıyorum, çimlerin üzerine serilmiş kırmızı kareli örtü, üzerinde hasır sepet, iki tane çay fincanı, çeşitli atıştırmalıklar, iki tane kitap, 4-5 tane mum ve bir tane fotoğraf çerçevesi gördüm. bir insan eşiyle piknik yapmaya giderken yanında neden fotoğraf çerçevesi taşır ki. abi delirdiler artık ya. şekil yapıcam diye düştükleri hallere bakın. kocaman fotoğraf çerçevesini yanında taşımış, gitmiş baş köşeye oturtturmuş.
ikarus✨
695
thor
sırayı karıştıranlara soğuk espri cezalı etkinlik.
ikarus✨
akşamın bu saatinde @admin ve @mayk ile oturduk "kıvanç" kelimesinin kökünün ne olduğunu tartışırken "kıvanmak" diye bir kelime olduğu öğrendim. sizce "ödünç" kelimesinin kökeni de "ödünmek" midir?