ikarus
canımız kanımız beşiktaş'ımızın şampiyonluğunu kutlamak için siteye 3 yıldız ekleyen büyük beşiktaşlı admin e de kocaman bir alkış :d nice "şeref"li şampiyonluklara!
ikarus
bugün tramvayda şahit olduğum bir durumu sizinle paylaşmak istiyorum, istiyorum çünkü bir benzerini siz de yapmayın diye. tramvayla yolculuk yaparken tramvayın bir durağa yaklaşmasıyla başladı her şey. duraktaki bir çift önce öpüşüp koklaşarak birbirlerine veda ettiler. erkek arkadaşından ayrılan kız yanımdaki boş koltuğa oturdu ve tramvay duraktan ayrılır ayrılmaz telefonuna sarılıp sevgilisini aradı. önce erkek arkadaşını "bir bayanın" yanına oturduğuna ikna etmeye çalıştı. bu ikna 5-6 dk kadar sürdü. erkek arkadaşı ikna olmamış ki , kızın verdiği cevaplardan anladığım üzere kanıt niteliğinde fotoğraf istedi ve konuşma "tamam birazdan çekip atarım" ile bitti. 2 dk sonra telefon kapandı ve kız çaktırmadan yanında "bir bayan" oturduğunu kanıtlamak için benim fotoğrafımı çekmeye çalıştı. ben durumun farkına varınca yüzümü tamamen kıza dönerek sadece suratına baktım ve kafamı salladım. kız o anda benim durumu fark ettiğimi anladı ve alelacele telefonu indirip yeniden erkek arkadaşını aradı ve fısır fısır konuşmaya devam etti. 2 durakta bir de durak isimlerinin fotoğrafını çekip erkek arkadaşına yolladı. tüm bunları nerden biliyorsun, milleti mi takip ediyorsun derseniz de, tüm bunları o kadar aleni bir şekilde yapıyor ki anlamamak için aptal olmak lazımdı. yahu böyle şeylere ne gerek var ? kendisini neden bu kadar "aptal" ve "acınası" duruma düşürüyor anlamıyorum. sevgili olmak bu değil arkadaşlar. yapmayın gözünüzü seveyim,dışardan çok komik görünüyorsunuz. ellerinde gelse sevgilisinin boğazına çip takıp dışarıya öyle yollayacak insanlar var. birbirinize bu kadar güvenmiyorsanız siz neyin sevgisinde bahsediyorsunuz ki ? sevgi olamaz çünkü bu, olsa olsa alışkanlık falandır yani. neyse, çok uzattım. sonuç olarak, kimse için kendi benliğinizi tamamen yitirip komik durumlara düşmeyin güzel kardeşlerim. birbirinize güvenmeyi ve saygı duymayı öğrenin ilişkinizin en başında. gerisi hallolur zaten.
ikarus
sitenin yeni tasarımı hayırlı olsun. şimdi "ey gidi, bu sitenin emeklediği halleri hatırlıyorum da..." edebiyatı yapmayacağım ama gerçekten nerdeeennn nereye... :) başta admin ve chiko olmak üzere emeği geçen herkese dev tebrix. :) hadi koşun, tadını çıkartın cillop gibi sitenin :)