thor
@magicmushroom 'un en sevdiği ibrahim tatlıses şarkısı "bir moomdur iki moomdur. bana bir bade doldoor. "
👑 Ef.
@thor 'un rakıya meze olarak dinlediği türkü 'burası mushthor, yolu yokuşthor'
👑 Ef.
@thor 'un en sevdiği rebelution şarkısı thorse days
thor
@magicmushroom 'un en sevdiği web siteleri foroom siteleri.
depresyondayim
aklımdan neriman şarkısı geçiyor iki günden beri. neriman dolan geeel diye geziyorum sokakta bile. ama baya iyi şarkı he. neyse hadi hep birlikte nerİmannn
ateşli muhafazakar
ya demiyim demiyim diyorum sagopanin son şarkısı ne biçim olmuş ya
AcepeLLa
kyk’da 15 kişi çukur izliyoruz. gazapizm heycanı yok şarkısı girince gaza geliyoruz. kim kimi alabilir diye birbirimize bakıyoruz. az sonra bura pubg bekleme alanına dönebilir.
ladylazarus
şehirde yağmura da sonbahara da katlanamıyorum. köye veyahut ilkbahara ışınlanmam gerek. şehrin kasveti bile bayağı..

günün şarkısı
' and he' s weak with evil and broken by the world '
Tuhaf Ama Gerçek
ordunun da destek verdiği stockholm'de düzenlenen avrupa onur yürüyüşü'nde kalabalığın coşkusuna tepkisiz kalamayan İsveç genel kurmay başkanı general micael bydén elvis şarkısı söyledi.

Tuhaf Ama Gerçek
jay z ve beyonce'un "bonnie and clyde" şarkısı ikilinin ilk ortak çalışması ve ilişkilerini evliliğe götüren ilk basamak. yani, jay z ve beyonce, bonnie ve clyde sayesinde bonnie ve clyde'ın hayalini yaşıyor.
Tuhaf Ama Gerçek
koreli müzik grubu bts'in "fake love" şarkısı youtube'a yüklendikten sonra birkaç dakika içinde 500.000 kişi tarafından izlendi.
Nerede Çekildi
adnan bıçakçı karakteri, aslında suudi işadamı adnan kaşıkçı'ya göndermedir. :)
ayrıca bu adnan kaşıkçı ile ilgili queen'in "khashoggi's ship" adlı bir şarkısı vardır 89 miracle albümünden. kaşıkçı'nın gemisi :) yatı pek meşhurdu ben çocukken :)
Tuhaf Ama Gerçek
pearl jam'in şarkısı jeremy, bir akıl hastanesinden sigorta parası bitince "iyileştiği" söylenip taburcu edilen ve okula geri gönderilen jeremy wade delle'nin sınıfın önündeki intiharına dayanıyor.
Tuhaf Ama Gerçek
youtube'ta en fazla izlenen video olan luis fonsi'nin despacito şarkısı silindi. vevo'nun hesabını hackleyen hacklerlar videoyu sildikten sonra önizlemesine la casa de papel'den bir sahnenin görüntüsünü koydular.
Tuhaf Ama Gerçek
nina bien'in şarkısında "bunlara oy vermeyin" dediği 2 parti (pri ve pan) dışında kalan amlo siyasi hareketi, nina bien'in şarkısı ile hiçbir ilgilerinin olmadığı, toplumu manipüle etmek gibi bir gayelerinin olmadığını, sanatçının düşüncelerine saygı gösterdiklerini açıkladı.
Her gün 1 Yeni Bilgi
bob marley şarkısı söyleyen sokak sanatçısına eşlik eden kadından, dünyayı güzelleştiren muhteşem anlar...

Nerede Çekildi
kazım'ın (dinçer çekmez) koyduğu ilk şarkı, aslında şiki şiki baba kasetinin 4. şarkısı olduğunu söylemiştim.
ayrıca şarkı, şiki şiki baba plağının (lp) a yüzünün 4. şarkısıdır :)
Nerede Çekildi
bombaaaa
niyazi, sahte minibüste kazım'a minibüs şarkısı koy der. kazım bir kaset koyar. İşe yaramaz.
İleriki sahnelerde illa şiki baba kaseti olacak diye kaset ararlar.
aslında ilk koyduğu kaset şiki baba kasetidir. çalan şarkı ise kasetin 4. şarkısı ""zaman geçmiş değilki"dir:)
ladylazarus
nihayet boyalarıma kavuştum ! uykumun bölünmesinin beni mutlu edeceğini düşünmezdim fakat en güzel sabahımı yaşadım. uzun süredir bu denli heyecanlandığımı anımsamıyorum.

bugün kardeşimin ' nasıl dünyaya geldik ' sorusuyla (elbette yanıtı biliyordu) bir travmam gün yüzüne çıktı. davaya erken ayıktığımdan mı, yoksa varlığımı sorgulamayacak kadar megaloman olduğumdan mı bilinmez ben hiç bu tür sorularla çocukluğumu tüketmedim. fakat çocuksunuz neticede, leylekler falan bir merak oluyor haliyle ( şu leylek muhabbeti de ayrı travma, hayır bir kadın ve bir erkeğin cinsel organlarının birleşmesi değil de bir leyleğin bizi getirmiş olmasına inanmanın nesi daha kabul edilebilir dffdkg ?! ). her neyse, ben bu yaşa gelene dek her dönemimde bir köpeğimiz olmuştur. bir gün köpeğimin cinsel organını gördüm. o an bir çocuk olarak yıkılmıştım. bana bunu nasıl yaparsın pamuk .. senin de mi leyleğin var ;(

bugünden beri o görüntüyü aklımdan çıkaramadım. cinsellik hususunda ufkunuzu genişletecek bir kıssa olmadı fakat lütfen çocuklarınıza tarkan gibi hissettirmek yerine, onların sorularını, onların yaşının cinselliğine uyacak bir biçimde açıklamaya çalışın.

adettendir bu da gecenin şarkısı olsun


ladylazarus
İyi akşamlar sevgili dedikodu sakinleri.

yarın çerçöp içinde hediye arama temalı sürprizli bir gün (!) bense koca evde bir hırka bulamadım, yalnızım, daha iki gün geçmeden köpeğimi özledim, kırmızı et intoleransıma rağmen biftekli hamburger yedim bu yüzden çorba eşliğinde film izliyorum.. terapiye insan ararken kendim psikologluk olacağım sanırım.

bu da gecenin şarkısı


Mahdokht.
havasız ortamda ses yok canım. david bowie şarkısı canlı yayında eklendi. https://twitter.com/sputnik_TR/status/961152460743...

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)