balik
merhabalarr, uzun zaman önce ilk yazımla aranıza katılmıştım.çok iç açıcı bi durumum yoktu allah razı olsun yorum yapıp destek olan çoktu. şimdi ayna karşısında dişimi fırçalarken fark ettim belli dönemlerde acayip ağlayasam gelir o günlerden biri sanırım. bilen bilir önceki yazımda kafam yamuk diye yaşadığım kötü şeyleri özetleyip içimi dökmüştüm, şimdiki mevzu şu, benim can parçam kardeşlerimden biri evleniyor işte bir kaçıda evlenme çağında hepside dikkat ettimde eli yüzü düzgün olsun diye giriyor olaya,iyi hoşta sen önce bi kızına bak kardeşine bak, bazen diyorumki böyle bir annem var diye mi ben bu haldeyim, ne alaka demeyin mutlaka bir şeylerin bedelini ödüyor olmam lazım annem insanları hayvanlara benzetir bazen çok kızarım ona, ya sen önce dön bi kızına bak. uyumadan önce saçımı açıyorum ya o zaman aynadaki görüntü benim bile midemi bulandıyor bide sen bana niyetlenenleri beğenme.ha bide şu var ben saçımı kestirmek için sakin ve çok dolu olmayan kesimini bayanın yaptığı bir yer ararım hep, düğün içib ne halt edecem bilmiyorum. çok dua ediyorum sizde edin nolur, bir an önce normal bi görüntüye kavuşmam için ..

Yorumlar

yazarfencelebi
rabbim seni düzgün insanlarla karsilastirsin neye benzedigimizin önemi yok nasıl davrandgimizin önemi var...
stajyerdeli25
şekle takılanlar utansın boşver ,gönül gözü kapanınca ayip gözü açılırmış ,şekille insan yargılamakta yapanın ayibi olsun .
anonim
guzel kardesim dert etme dua et. benim de taktığım gözlükler bir müddet sonra masaya koyunca duzgun durmuyor yamuluyor ama yapacak birsey yok rabbim boyle taktir etmis