anonim
biri vardi konustugum ama bi kez bile yüzünü görmediğim. isin garip tarafı ben ona karşı bir şeyler hissetmeye başladım ve bu ilk kez oluyordu. onun düşüncelerini de bilmiyordum, kafam karmakarışıkkti. dayanamayip ona düşüncelerimi söyledim o da arkadaş olarak kalmamizin daha iyi olacağını söyledi. o zaman sinirle hayir dedim ve sonra farkettim ki ben ona karşı hiçbir şey hissetmiyorum sadece ilk kez bir erkekle konusmustum bu da böyle dusunmeme sebep oldu. onun arkadasligini hicbir seye degismem. ozledim arkadasligini , beni gıcık etmesini bana daha daha daha daha demesini. yardiminiza ihtiyacim var sizce durumu ona aciklayip arkadaş olarak konusalim ve öyle kalalim desem mi yoksa konuyu kapatsam mi?? yardimm edin lütfen.

Yorumlar

hitheare
hoşlanıyorsun
kartalice
eğer onunla gerçekten arkadaş olarak konuşmak ve öyle kalmayı istiyosan ona karşı hisselerinin bittiğini söyle anca öyle seninle konuşabilir ama şu da var arkadaş olarak konuşmanız onun başka kızlarla konuşmasına engel değil bunu öğrendiğin zaman kötü olmaz mısın ya da sevgilisi olduğu zaman sana arkadaşlığınızın bitmesi gerektiğini söylediğinde ? sence o acıyı çekmeye değer mi ?
Maviş 🐣
eğer hoşlanmadığına eminsen konuşmuyorken duygularını tarttığını ve bunun hoslanma olmadığına karar verdiğini söyleyebilirsun fkat aranız eskisi gibi olur mu bilemiyorum biraz sise bağlı bi durum :)
bu_hesap_silinmistir
bize bu söylediğini ona da söyle bence anlayış göstercektir.