anonim
biraz konuşalım sana ihtiyacım var mesajına cevap vermeyen neler neler yapmaz ki.
anonim
elalemin sevgilisinin attığı günaydın mesajı ile güne başladığı şu günlerde benim fotokopicinin attığı bayram mesajıyla güne başlamamın sebebi neydi ki acaba :/
anonim
arkadaşlar bişey sormak istiyorum buralarda bi üniye gitmek için simit satan atakumlu bi arkadaş vardı çok özür dilerim ismini hatırlamıyorum onun puanından haberi olan var mı yada kendisi buralardaysa bi yazabilir mi çok merak ediyorum
anonim
yeni mezun oldum fakat samsunu şimdiden çok özlüyorum. bu kadar :(
anonim
İnsanların temiz saf duygularıyla oynamayın ya ne pislik insanlarımız ya allah belanizi versin
anonim
daima tekrar edin insanların hayatından bana ne. cidden size ne diye pankartla dolaşacağım yakında.
anonim
şuan liseye geçicem ve bana en uygun mesleği seçmek için en önemli basamağı atıcam. önerdiğiniz meslekler nelerdir abilerim ablalarım ???? :)
yapabileceğim meslek sayısal veye eşit ağırlık olmalı
anonim
arkadaşlar merhaba. öğrenci kimlik kartımı kaybetmişim yeni farkediyorum bu 1 hafta içinde kayboldu büyük ihtimalle. yakın zamanda ad "t" soyad "k" ile başlayan ve "uluslararası ticaret ve işletmecilik" yazan bir kart buldunuz mu? bulan varsa yazabilir mi lütfen :( bir de kimse bulmadıysa tamamıyla kayboldu demek. ne yapmam lazım. nereye basvurup ve ne yapıp cıkarttırabiliyoruz tekrardan. yardımcı olursanız cok sevinirim. simdiden tesekkur ederim.
anonim
dün iftardan sonra zorla götürüldüğüm starbucks'ta arkadaşım zorla "grande karamel vayt çaklıt amerikanokiyoto moka" gibi bi şey içirdi. bu bi çeşit taciz sayılmaz mı?
anonim
y. e. a.
aklıma gelişini engelleyemiyorum, okul da
bitti. kim bilir seni bir daha ne zaman görebilirim. görme ihtimalim de var ama bilmiyorum yine de. bazen sen de beni düşünüyormuşsun gibi hidsediyorum ya da ben mi böyle düşünmek istiyorum bilemedim ama bişey var senle aramızda. bir kere e1 e binerken bana baktın baktığını belli etmemeye çalışarak işte o an senin de bana karşı bişeyler hissettiğinden şüphelendim. aramızda bişey var ve biz buna rağmen hiç yüz yüze konuşamadık ve birbirimizi dinleyemedik hiç..aramızda bişey var ve bu aşk mıdır, arkadaşlık mıdır bilmiyorum ama çok kuvvetli bişey olmasaydı böyle aklıma gelmezdin durduk yere..
anonim
bir kız var sürekli göz göze geldiğim, bakışlarını sürekli yakaladığım, gözlerini sürekli üzerimde hissettiğim. neden baktığını bilmiyorum ve ne amacı olduğunu. ne var bunda bakarsa baksın diye düşünebilirsiniz. ama işin tuhaf yanı istemsiz şekilde etkilenmiş olmam. çünkü çok güzel bakıyor. ama bunun olmaması gerekiyordu. neden etkilendiğimi bilmiyorum yada neden sürekli aklıma geldiğini. hakkında hiç bir şey bilmiyorum ama onu merak ediyorum. bir yanım saçmala derken bir yanım farklı düşünüyor. aklıma gelişini bir türlü engelleyemiyorum. ne yapacağımı bilmiyorum. daha önce hiç böyle hissetmemiştim.
anonim
allahını seven iibf yaz okuluyla ilgili yardım atsın üstüme 😥 misafir öğrenci olarak gelcez heeelp
anonim
arkadaslar aklima takildi. mesela guveniniz sarsildiysa birden cok kez. seviyorsunuzda. ama gecmiste sizi kucuk dusurmus guveninizi bircok kere sarsmis biriyle son zamanlarda iyi duzeldi diye guvenip evlilik karari alirmiydiniz?
anonim
merhaba arkadaşlarr . umarım iyisinizdir mutlusunuzdur. zira benim kasvetim omü'ye yeter. sizlerden bari pek çoğu mutlu olsun paylaşın benimle bende mutlu olayım. yoksa şu gök gibi gürleyip ağlayasım var. ee hanımlar beyler🙇
anonim
bayram geldi çattı ben hala final çalışıyorum. bakınız final daha büt bile değil!! adaletin bu mu dünya 😢😢  #direntıpçı
anonim
sahiden bir hiçim belki nazarın da yanlışlıkla geçtim hayatından,
bana ne belki ama takip ettiğin o insanlara çok kızgınım böyle elimden gelse tektek dm den yüklenip kızmak istiyorum onlara. lan hiç mi yüreginiz sızlamıyor. bu adamın eksik yanı yanık yanık türkü söylerken, ah babam sağolsaydı derken, siz nasıl onun ana sayfasına çerceveletip asıyorsunuz.
belki çok anlamsız size kızmam , en doğal hakkınız ama onun bağrında çalan türküye ben ağlıyorum. o bilmesede görmese de.
anonim
şimdi size bir şey danışmak istiyorum. uzun zamandır birini seviyorum ve de kısa denilmeyecek bir süredir unutmaya çalışıyorum. aslında defterini açılmamak üzere kapattım. bununla birlikte arkadaş olarak konuştuğum biri var, bazen kendimi ondan mesaj beklerken buluyorum ve onunla konuşmak mutlu ediyor beni. bana başka duygular beslemesinden de beslememesinden de korkuyorum sanırım. çok ilginç bir girdaptayım sanki. nasıl çıkabilirim?
anonim
merhaba dedikodu.
aldatıldım ve ne yapacağımı bilmiyorum içim acıyor.
kadınla konuştum, benim haberim yoktu dedi.
gecelerim uykusuz geçiyor..
anonim
ya birşey soracam: bölümlerdeki araştırma görevlileri ne iş yapar bir türlü anlamlandıramadım, bilen var mı?
anonim
1 senelik sevgilimin başından büyük bir travma geçti. babası cinnet geçirip karısını ve kendini vurdu. babasını kaybettik annesi hala yaralı. erkek arkadaşım normalde de asabi ve sinirli biriyken artık bu daha da arttı dayanılmaz bir hale geldi. onun hep yanında oldum hala da oluyorum ama ondan çok korkmaya başladım artık. ne yapmalıyım bilmiyorum böyle bir olay yaşamış yalnız bırakmak yakışmaz diye düşünüyorum seviyorum ama eskisi gibi de değilim bir şeyler bitti en önemlisi gelecek için kaygılıyım,ne yapmalıyım?😔