anonim
arkadaşlar hep dersiniz ya bir şans verin karşınızdakine ,verdim o şansı hemde hiç etkilenmediğim halde tanımaya çalıştım.karşımdaki insan çok iyi birisiydi ve onu kırmadan olmayacağını söyledim.ama hala ısrar ediyor mesaj atıyor.kendi kendine hayaller kuruyor.ben de en son bu gün patladım.benim tek sıkıntım bu değil bunaldım artık yeter dedim.sen iyi birisin ama olmuyor olmayacakta deyip biraz azarladım.şimdi ben haksız mıyım arkadaşlar bağırmakta?

Yorumlar

Maviş 🐣
bazen sert çıkmak gerekiyor yakın zamanda bende çok benzer birşey yaşadım ama olmayınca olmuyor. o yüzden kendini üzme bence.
blue
aynisi basıma geldi, haklisin bence bende olur olmaz düşüncelere kapiliyordum kırılmadan kopması iyi olmustu :)
anonim
trolcuk will be here: "olmayacak da". ulan hakikaten kız haklı ama üniversite öğrencilerinin böyle hatalar yapmaması lazım.
obsesion
en azından denemişsin bu da bişeydir.
bu_hesap_silinmistir
kötü bi şey dememişsin ki üzme boşuna kendini daha önce söyleyip gayet kibar davranmışsın zaten
ronay
olmayacağını söylediğin halde nasıl ısrar ediyor anlamış değilim.
anonim
@ronay bende anlamis degilim.dedigi sey ask hemen olmazmis zaman lazimmis.ruyasinda gormus bukadar israrinin sonucunda kabul ediyormusum bi suru sey.ona ayri olmaz diyorum.bukez gidiyo lise arkadasim var ikimizin ortak samimi arkadasi ona soyluyo.hayir dedigim halde kac kez annesi bile beni taniyo hep anlatmis.bende anlamis degilim .iste yok diyip anlamayinca.son hadde gelince cinnet geciriyosun :)bende gecirdim :)