anonim
eski sevgilimle ailem yüzünden ayrıldım beni terk etmesi için ona baskı yaptılar ... ondan ayrildiktan 4-5 ay sonra başka biriyle çıkmaya başladım .. İliskimoz kısa zamanda ilerledi olmadık yerlere ...herşey çabucak olmuştu pisman değilim ve simdi ki sevgilimi seviyorum.. 1.5 yıl oldu sevgili olduğumuz ve bu süre zarfında eski sevgilim sürekli benimle konuşmak bana bir yerlerden ulaşmaya çalıştı .. onu unutmustum bana her ulaştığında reddettim.. benden uzak durmasını söyledim konuşma sonunda kiziyo birseylere sonra tamam daha olmiycak diyodu sürekli aynı şey olmaya devam etti ... konusmayi geç cevap vermeyip engelliyodum hesabımı degistiriyodum ... simdi ki sevgilim o çocuğun benim peşini birakmamasini kıskanarak tartışma çıkıyordu ayrılığa kadar giden tartışmalar .. onunla ayrılalı neredeyse iki yıl oldu ve bu iki yılı yeni baslangicimin da içine etmek ister gibi b*k etti .... sevgilimle aramdaki güven duvarını zedelememe sebep oldu ... unuttum biliyorum ama bu aralar ruyama girmeye başladı eskiden onunla geçirdiğim vakitler birsuru şey ... uyandigimda sanki uzunu hatırlayarak uyaniyorum .. şimdiki sevvgilimin günaydın mesajını okuduğunda vicdan azabı cekiyorum ... aklımda ne işi var hala benimle son konusmasindaki sözleri kafamda dolanip duruyo ... nasıl kurtulucam aklım icindeki dusuncelerden bilmiyorum o bana söylediklerini hatirladikca özledim sanki diyorum kendime ... bilmiyorum ne yapicagimi derdime derman olaacak bisey arıyorum ve buraya yazıp içimi döktüm ..

Yorumlar

seyyah
yine ayni hikaye.. şimdiki sevgilimi seviyorum eskisini de özlüyorum.. bunlardan biri yalan işte hangisi yalan önce ona karar verin ya hayretliksiniz gerçekten!.
rhszkdn
eğer ona aşık olmuşsan vve yaşanmışlıklar varsa unutamazsın yavrum. iyisi mi sevgilinle mutlu olmaya bak. bir erkek aşık olmadığı kadınla mutlu olamaz ama bir kadın olabilir. bunun keyfini çıkar. bi süre sonra aklından silinip gider biz kadınlar bu konuda şanslıyız. kullan bunu
fvy
fvy @fvy
7 yıl
3. ye geçmelisin
admingirll
bence de üçüncüyü bul boşver hayat güzel 😎😎
anonim
maymun iştahlı olma