ilahiyatci
yıllarını verdiğin birisinin bir iki ay ayrı kaldın diye seni yarı yolda bırakması hangi adamlığa sığar? İnsanlar neden bu kadar nankördür? güvenilecek hiç bir insan yok mudur? yıllardır her sırrını paylaştığın birisi nasıl durduk yere senden soğudum diyip gidebilir? kimseye arkadaşlar, kimseye güvenmeyin, kendinize bile! İnandığınız tek biri, sığındığınız, sizi koruyacağına daima inandığınız tek biri olsun. o da allah. yemin ederim ki başkaları inanılacak, güvenilecek gibi değil.

Yorumlar

rendroy
bu işler böyledir. İnsanoğlu yaradanına bile nankörlük etmektedir ki kaldı insanlara etmesin. bazen insanların gidişine üzülmemeli büyük resmi görmeli.
seyyah
buralari bi iki sene önce okusaydin sen de gözün kapali güvenmezdin işte buralar bunun örnekleriyle dolu:) gerçi o zaman okusaniz da benimki farkli der geçerdiniz ya neyse.. allah hayırlı ömür versin.
hitheare
adamlıkla ilgisi yok bu işin baştan sona yanlış bir yorum böyle soğudum deyip giden erkek sayısı mı fazla kız sayısı mı bir düşün derim
ilahiyatci
mesele erkek veya kızın yapması değil. aynı şeyler bu saygısızlığı yapan hemcinslerim için de geçerli. asıl konu kimseye güvenmemek; sadece allah'a güvenmek.
hitheare
allah işin içine girerse yaptığın zina ilahiyatçı sevgilin hiç olmasın
ilahiyatci
bu konuda haklısın kardeşim hiç bir şey diyemem lafına. ama sırf zaten zina diye konuşmayı bıraktığım için ayrıldı benim sitemim buna. son konuşmamızda bekleyeceğine dair sözlerini unutmadım hala ..
anonim
seni şu birakanin adi a. k. mi ?
ilahiyatci
anon kardeş üstüne mi alındın naptın. yok yok bizim buralardan değil bu vatandaş rahat olun