sherlock
omü pişmanlıktır diyen arkadaşlar neden bırakıp da gitmemişler beğenmiyorum diyorsun devam ediyorsun bir yere yerleşmek için tercih yapıp istemediğin bölümde okursan kusura bakma bu senin sorunundur sağ solda yazmakla düzelmez bu iş alıçaksın bavulunu tıpış tıpış gidiceksin kimse sana balık tutmayı öğretmez gider alırsın, kimse sana ekmek yapmayı da öğretmez gider alırsın.. bunlar çoğaltılır gel gelelim şu konuya düzenli bir hayatın yoksa hep pişman olursun bu 1 gez dolaş ama çalışmayı ihmal edersen yine pişman olursun bu iki eğer bir şeyle uğraşmıyorsan spor,dağçılık,gezi,balık vb aktiviteler yine boş geçen günlerden sıkılıp pişman olursun bu da üç... not:yeni gelen arkadaşlar üniversite havasına kapılıp çalışmayı ihmal ettiklerinde sıkıntıya gireceksiniz ve bunu ikinci senenizde anlayacaksınız düzen olmayan hayatta başarı olmaz. ben samsun'unumuzu çok seviyorum ve pişmanlıktır diyenlere inat daha sıkı sarılıyorum.

Yorumlar

blue
blue @blue
2 yıl
bro yazan coğu kişinin okulla ilgili bir sorunu yok ogrenci işlerinin ilgisizliği hocaların ego tatmin etmeleri vs. felan yoksa okul güzel amenna şehir zaten güzel :)
Дан БилзЭрхан ✔️
ne alakası var yazdık geldik bir sonraki sene tercih yaparsak okul puanı yarıya iniyor bir sene daha beklersek hayatımızdan 2 yıl resmen silinip gidecek diye bırakamıyoruz. omu dedikodu sayesinde okuldan çok fazla insanla tanıştım son 2 senede çok sayıda organizasyon yaptık bunlar tamamen kendi emeklerimiz. okulun bize sağladığı eğitim ve sosyal aktiviteler b*ktan. yaşamayı bilen insan heryerde yaşar orası ayrı ama şu samsun'u ve omü'yü savunmayı bırakın artık. özellikle samsun'lu arkadaşlar samsun milliyetçiliği yapmayı bırakır, bazı eksiklikleri kabul ederse ve hep birlikte bu eksiklikleri bir şekilde duyurabilirsek eminim bir çözüm bulunur ve daha güzel günler görebiliriz.
fenomen
95 dogumlu değilse istifa ederim :)