eirene
üni'ye yeni girecegimiz , omü'yü ve samsunu bilmedigimiz hatta bazilarimizin ölü tercih olarak yazdığı bi yerin gelmesi bizi sadece şaşırttı. zaten beğenmeyen istemeyen varsa gelmez 1 sene daha sıkar çalışır. ben burada ortam ortam diye yanmıyorum. ben kendi adima sadece merak ediyorum nasil bir yer? uni nasil olacak diye ? 2 3 sene once bizim su an dusunduklerimizin aynısıni dusunmemis gibi bize burada yok yazmasaydin yok bilmem ne diyen anonim arkadas begenmiyorsan sinir oluyorsan okumazsin gecersin bu kadar basit. kimse de seni illa oku gor diye zorlamiyor. her sey bitti bizle uğraşman mi kaldi ? bilmedigimiz seyleri ogrenmek icin yaziyoruz soruyoruz. amacin ne ? butun 97li ergenler diyerek genelleme yapamazsın neyin kompleksi bu ? daha okul acilmadan donemcilik yapan, egosunu tatmin amacli laf atan birisi ne kadar olgun olabilir ?

Yorumlar

anonim
birincisi benim lafım yakınanlara omüye burun kıvıranlaraydı ikincisi omünün genel sayfası neyi okuyup okumayacağımı sana sormam üçüncüsü her şey bitti benim yorumuma cevap vermen mi kaldı dördüncüsü lafimi üstüne alındıysan daha yaşıyla barışamayan bir ergensin k. bakma beşincisi daha okul açılmadan büyükleriyle laf dalaşına girmeye çalışan biriyle ego yarıştırmam byee.
eirene
adam burun kiviriyorsa diger burun kiviranlar da onunla takılıyor iste sen niye giriyosun. omunun genel sayfasiysa neyi yazip yazmayacagimi da ben sana sormam. bana yaşıyla barisamayan ergen diyen insan buyukleriyle laf dalaşına girme diyor. sen önce yaş kompleksini üstünden at sonra tekrar konusalim. byee yazışın bile senin ergen olduğunun göstergesi sen kusura bakma.