anonim
hiç sevgilim olmadı, kimse beni sevmiyor gibi hissediyorum biraz utangaç bi tipim

Yorumlar

shuzman
bir sürü olmasındansa 1 tane olsun tek olsun daha iyi. bir kişiye bile bir gönül az gelirken şimdiki insanlar onlarca kişiye sevgilim diyerek gönül veriyolar oysa bi çoğunun ki sadece hoşlaşma ah şu insanlar ne istediğini neden istediğini bilmeden yalnızca istiyorlar .bak kendim için söylim 20 yaşıma kadar hiç bi kızın eline değmedi elim belki olacak olanlar vardı ama ben istemedim hiç hep bir tane olsun tek olsun en azından ilk-tek ve son aşkımsın dediğim diyebileceğim ve bunları söylediğimde yalan söylemediğim bi insan olsun istedim ve inan ilk defa bu sene bir kişi sevdim hemde çook ilk olsun son olsun dedim bakalım nasip :)
hitheare
doğru olan bu zaten
anonim
imrenmisimdir hep senin gibilere. cunku hatadan baska bisey degil. insanin gercekten belli bir olgunluga gelmesi gerekiyomus bu konular icin onu anladim. su an hayatimda onun icin canimi bile verebilecegim bir insan var . keske hayatimda hep o olsaydi :(
mariapuder
sevgili dediğin koluna değil yüreğine yakışmalı ve öyle gelip geçici değil sonsuza dek nefesin olmalı demiş can yücel ne de güzel söylemiş. o yüzden aceleye lüzum yok :)