eirene
küçüklüğümden beri babamla anlaşamayız. hatta bu ben onun karşısında konuşamazdım bile. yeni yeni başladım konuşmaya. yarın kayıt için geliyoruz samsuna gelmeden de bi konuşalım dedik o konu bu konu derken yaşadığımız şehre de hukuk fakültesi açılacağını öğrendim. dedim ne gerek var tek yararı benim okulum değer kazanır adam 50.000le hukuka girer. senede 6.000 kusur mezun olur sana 7.000 8.000 dedim. derken bana "okuma o zaman gir bi işe başla çalışmaya" dedi. o ters konuşunca ben ters konuştum. birbirimize girdik gelmeden. bu adam her sözümü yanlış anlıyor aslında çok da saygılı konuşurum hiçbir büyüğüme karşıda çok ustume gelinmediği halde saygısızlık yapmam ama tabiat yaratılış iste ne diyebilirim öyle kabul edeceğiz. gelmeden önce böyle bir action yaşadım bakalım yarın neler olacak :d gerçi yarın da değil 3 saat sonra çıkıyoruz yola. gece gece sisirmeyim kafanızı da tüm omü dedikoduya iyi geceler dilerim !

Yorumlar

rendroy
anladığım kadarıyla ailenden ayrı bir şehirde okuyacaksın. son yaşadığın belki onun gerginliği de olabilir. sonuçta yuvadan uçuyorsun. naçizane gördüğüm çocuklarının büyüdüğüne babalar hemen idrak edemiyor. merak etme şu anda olduğu gibi sen bir şeyleri başardıkça sana olan güveni ve yakınlığı artacaktır. sen yine alttan almaya, iyi söz söylemeye, iyi davranmaya bak. İnsan bir zaman geçtikten sonra o anlık öfkelerinden pişman oluyor. keşke o zaman babama daha yumuşak davranıp öyle davranmasaydım diye. yüzde yüz haklı olduğun durumlarda bile. unutmayalım ki eş dost ahbap gidebilir. ama anne baba gitmez. hata da yapsak elimizden tutar.
Gerekovic
kaydi hallettiniz mi :)
ogretmenim07
sen biraz büyü bi babanı gururlandıracak birşeyler yap onunda yaşı ilerleyecek o çok pişman olacak, o zaman düzelecek aranız bak gör :)
rendroy
İlk yorumum uzun diye onaylanmadı herhal. özetle babana yumuşak davranmazsan daha sonra aklına düşünce pişman oluyorsun. tecrübeyle sabittir. başarılar.
eirene
@rendroy haklisin aynen oyle bende artik oldugu gibi kabulleniyorum sorun yapmiyorum cok ama arada gerekiyor boyle seyler :d @onumarkamsobee hallettik kaydi artik bende bir omuluyum. :)