ceksiparov
arkadaşlar network marketing gibi saçma salak bir iş teklifi geldi. neymiş 2000 tl karşılığı benim adıma örn : ceksiparov.com diye site yapacaklarmış sonra onu görsel olarak düzenlemeyi öğreteceklermiş sonra ne bileyim en güvendiğim 2 arkadaşıma da bu şekilde domain aldıracakmışım sonra onlar da arkadaşlarına onlarda arkadaşlarına aldırdıkça para kazanacakmışım. bilgisi olan bilgisayar kurdu varsa eğer bi anlatabilir mi?

Yorumlar

anonim
adam yolmanın başka versiyonu.sen o 2000 lirayı çıkarana kadar 2 ye 2 denk bir sistem kurup 10 kişi bulcan da anca.sakın bulaşma.mega holdings,organo gold,gano excel en bilinenleri.çok arkadaş kanlı bıçaklı oldu.
anonim
saçmalık, bi üretim yok gelişimin milleti olaya dahil etmenle orantılı sonra onların birilerini katmasıyla ilgili yani websitesi paravan aslında insan üzerin den para kazanıyosun
alice
alice @alice
2 yıl
sakın bulaşma derim.
sherlock
bunu bulan adamlar kazanıyor baştakiler yani
jinx
jinx @jinx
2 yıl
batmış bir şirketin kendini kurtarma çabaları aklın varsa bulaşma
ceksiparov
eyvallah sağolun.. saçma buldum negatiftim zaten bu konuda ama iyi bari batmadık karşınıza İ.k uzmanı olan öyle insanlar koyuyorlar ki anlatamam. tekrar teşekkür ederim yardımlarınız için..
herneyse
sırf hayır diyememek gibi bir saçmalıktan dolayı bu işe bulaşıp kendini zor kurtarmış biri olarak diyorum ki, ne kadar yakın arkadaşın çağırırsa çağırsın kırmamak adına da olsa gitme, kabul etme. hala borcunu ödediğimi de dipnot olarak düşeyim.