bysair
nedendir neden hatalar bir adım atmadan sonraki hamleyi görememek nedendir biri anlatsın işin içinde sevgi var ise kaybetmekten korkmak var ise insan bir sonraki adımında kaybetmeyi neden ister ??

Yorumlar

herneyse
birkaç gündür hatta belki haftadır kafamı kemiren soru da tam olarak bu. nasıl güzel dile getirmişsin.
Gerekovic
yanlis anlamadiysam isin icinde sevgi ve sevdigini kaybetme korkusu var. öyle mi? bu durumda kaybetmeyi istememin sebebi yapamadigimdandir. bir müddet sonra o sevgi bana kötülük getiriyordur. beni benden uzaklaştırıyordur ki ben de kaybetmek istiyorumdur artık. kaybedip kendimle tekrardan birlesmek istiyorumdur.
admingirll
onumarkamsobee senin de mi böyle bir sıkıntın var yoksa ??çünkü su an yaşıyormuş gibi yazdinda
bir insan bir sonraki adımında kaybedeceğini bile bile neden yapar ?
bence karşı tarafın sakladigi şeyleri ortaya dökmesi için..
Gerekovic
yasadim diyelim ve gecelim admingirll. sakladigi seyler oldugunu düşündüğüm birinin ustune gitmem. elbet meydana cikar. cunku ben alttan alttan vicdan azabi beliririm icinde. bir sonraki adimimda onu kaybetmek olsa dahi yapmissam, dedigim gibi zaten sevgimden zarar gormeye baslamisimdir. ve tabiri caiz ise inceldigi yerden kopsun diyorumdur. kaybetmeyi ben coktan göze almis, artik icimi döküyorumdur. cunku zarar gören benim artik bu iliskiden. zararin neresinden dönülse kârdir. fakat duzelebilecek bir seyse duzelir ama ben eskisi gibi olmam. ilk bastaki sevgimden eser kalmaz. bir de supheci bir insanim. bir kere suphelenmisim sakladigindan bir seyleri ve bunu ispatlamisim kendime de ona da huzur vermem. o yuzden iliski devam etmez ve dananin kuyrugu kopar.
admingirll
düşüncelerimi bur bir ifade ettin canım 😉