revoj
samsuna geldiğim ilk gün hasta oldum. bu bir mesaj olsa gerek. bu arada samsunda değişen tek şey suriyeliler olmuş. her şeye rağmen samsun güzel, özlemişim buraları. bir de" çarşamba"sı olmasa.

Yorumlar

Gerekovic
çarşamba'yı ben de sevmiyorum da alıp veremediğiniz ne bu çarşamba ile :d
revoj
revoj @revoj
2 yıl
uzun uzun yazmaya gerek yok görmüş, yasamissin nasil olsa carsambada. en nihayetinde bir ilce ve biz universite diye ilceye gidiyoruz daha ne olsun. 1 saat yol gitmeye, sabah erkenden kalkmaya, carsamba otobuslerine, yola verdigim 6 liraya hala alisamadim. sevmedim. hic tasvip etmedim, asla normal karsilamadim. pazartesi olacak yeniden baslayacagiz bakalim.
Gerekovic
samsun'da kalmak daha cazip. eğer bunu tercih ediyorsan bu sonuçlarını da biliyormuşsundur da. bunları bile isteye kabul etmişsindir. bu fakülteyi de bile isteye yazmış olma ihtimalin çok yüksek. yanlış mıyım? yani buraya bilerek geldin sanırım sen?
revoj
revoj @revoj
2 yıl
kendimiz sectigimiz icin susalim sikayetci olmayalim, rahatsizligimi dile getirmeyelim. 3 ay uzerine carsamba yollarina dusecegiz buna canimizin sıkılma hakki bile olmasin mi?
Gerekovic
hakkımız olmasın demiyorum ki. çok fazla şikayet etmek yerine çözüme odaklı olmalıyız diyorum. biz bundan ziyade şikayet ediyoruz. bunun yerine keyfini çıkartacak bir yol bulamaz mıyız?
revoj
revoj @revoj
2 yıl
zevk almaya calismamiz lazim tabi. arkadas cevresi iyi olan arkadaslar bu konuda cok daha sansli. ben de ayak uydurmaya calisiyorum bir sure sonra ister istemez. ama daha bu senenin acilisini yapmamis ve samsuna geldigim ilk gun olan bugun degil :d
Gerekovic
ben çevremden memnunum ama eğlenemedim daha :d karşımda okul bana bakıyor, ben ne yapayım şimdi :d :d yaparsın açılışı.. namık hoca çok güzel yaptırıyor. tiftik ise uyutuyor yine..
firtinali
çarşamba bu ilin simgesidie
Gerekovic
firtinali simgesi olsa da kötü kabul edelim..