anonim
güzellik/yakışıklılık arayan insanlar büyük hataya düşüyor önemli olan iç güzellik diyen insanlar hiç samimi değilsiniz. karşı cinsin görüntüsünden,aurasından etkilenmediğiniz sürece o kişiyi tanımak istemezsiniz.
erkekler için partner seçiminde kıstas güzellikten geçer. güzellik kısmını açarsak, mesela cildinin güzel olması kişinin sağlıklı olduğu işaretini verir,keza saçların güzel olması da öyle. dolaşımın karaciğerin normal olduğunu gösterir.
vücudun güzel ve kıvrımlı olması da doğurganlığın,yani dünyaya sağlıklı çocuk getirebileceğinin ve ona annelik yapabileceğinin işaretidir. yani o popo ya da göğüsün çekici gelmesinin nedeni budur arkadaşlar. ama tabi ki pratikte bunu düşünerek yapmıyoruz, tamamen bilinçaltına işlemiş bilgiler.

Yorumlar

losemylover
aynn sonuna kadar katılıyorum bir gün çocucuğun biri benle konusmak istedi okulun bahcesine cıktık neyse muhabbet ediyoruz bana bir insanda dış görünüse mı yoksa içinee mi önem veriyorsun dedi benim cevap gayet net ikiside dışı olsa içi olmuyo coğu zaman içi olsa da dışı ben imkansızı istiyorum o yuzden uzun zamandır yalnızım dedm cocuk sustu birsey diyemedi fazla :))))