anonim
anonim
2 yıl
güzellik/yakışıklılık arayan insanlar büyük hataya düşüyor önemli olan iç güzellik diyen insanlar hiç samimi değilsiniz. karşı cinsin görüntüsünden,aurasından etkilenmediğiniz sürece o kişiyi tanımak istemezsiniz.
erkekler için partner seçiminde kıstas güzellikten geçer. güzellik kısmını açarsak, mesela cildinin güzel olması kişinin sağlıklı olduğu işaretini verir,keza saçların güzel olması da öyle. dolaşımın karaciğerin normal olduğunu gösterir.
vücudun güzel ve kıvrımlı olması da doğurganlığın,yani dünyaya sağlıklı çocuk getirebileceğinin ve ona annelik yapabileceğinin işaretidir. yani o popo ya da göğüsün çekici gelmesinin nedeni budur arkadaşlar. ama tabi ki pratikte bunu düşünerek yapmıyoruz, tamamen bilinçaltına işlemiş bilgiler.

Yorumlar

narkozcudetanirlar
örnek olarak bir meyve düşünün elma olabilir mesela. belki tadına baksanız mest olacaksınız ama kabuğu ezilmiş veya çamur olduğu için tadına bakma gayretine girmiyoruz malesef. hatta kendimi düşüncek olsam elmayı kenarıya koyar gider zahmetli olan narı seçerim :)