awatar
birine güvenmek değilde inanmak istersin.kimseye güvenilmez çünkü yani ben güvenmem.ama insanın inanmaya ihtiyacı var be.valla bak..bazı şeylere inanmazsın gün gelir gerçek olur bu seferde inanmadığına inanamazsın.sözün özü insan hiç bir şeye inanamıyorr..

Yorumlar

Barışçıl
arkadaş olarak kalalım dediğim ama arkadaşım veya kankam diyemediğim, derken adeta boğazımın düğümlendiği kız gibi konuştun.
damdakikemanci
belki senin hakkında da bu şekilde düşünenler var
awatar
olabilir damdakikemanci neden olmasın😊
awatar
acaba o kızmıyım bariscil😉
Barışçıl
@awatar bilemem. mesaj atıp bunu teyit edebiliriz ancak :d omü dedikoduda takılacağını zannetmiyorum gerçi ama süpriz olabilir benim için. :)
awatar
@bariscil sürprizlere hazır değilsin o zaman yada süprizi yapacak kişi ben değilim☺
Barışçıl
@awatar süprizlere hazır olmakla bir ilgisi yok. ya o kişisin ya da değilsin bu kadar basit değil mi. diyelim ki o kişi çıktın ne olacak? beni istemiyorsun veya şu an bir ilişki istemiyorsun. çünkü biliyorum başka önceliklerin var. sanki tutup önceliklerine engel mi olacaktım ki zalımın kızı :(
awatar
@bariscil. . büyük bir ihtimalle o kız değilim yani öyle umuyorum ama o da olabilirim cünkü o kızla hemen hemen aynı konumdayız..
Barışçıl
@awatar özelden sadece adını (soyadını değil) ve bölümünü hangi sene mezun olacağını söyle yeter.
awatar
@bariscil neden bana dedigini once sen yapmiyorsun belki o zamn daha iyi anlasabiliriz ha ne dersin ☺
Barışçıl
@awatar doğru dediniz efendim. yaşım 20 elektronik okuyorum. sizinle bir çanakkale gezisinde geçen yılın mart ayında tanıştık. güzel bir sesiniz var ve tsm de yer alıyorsunuz.
Barışçıl
@awatar savaşta mısın neredesin, bırak gezegeni omüdedikodu ya gel :)
awatar
@bariscil o kız degilim ben birinci sınıfm hani su sizlerin comez dediklerinden..
Barışçıl
tüh ya heyecan kaçtı. gezegenine dönebilirsin.