bu_hesap_silinmistir
biraz geç oldu bu yazıyı yazmam ama yeni gördüm o yüzden şimdi yazıyorum. küçükken köpek besledim, 3-5 tane su kaplumbağası besledim. hatta horoz olana kadar bi civciv besledim. ancak kedi besleyemedim çünkü ben kendimi bilene kadar 2-3 tane falan kedi beslenmiş evde ve bazı sebeplerden ötürü ölmüşler. yani ben ne kadar onuda istesem de annem bida istemedi bundan kaynaklı. kedi aşkım bu site sebebiyle depreşmiş olabilir bu yazıyı yazdığım bayan çünkü en son bu site sayesinde kedi mıncırdım. umarım tatmin olursun!

Yorumlar

anonim
anonim
2 yıl
siteye gelene kadar sokaklar kedi kaynıyor be canisi oraya da bakıp "mıncırabilirdin"
anonim
anonim
2 yıl
ahaha anonim bayan cok iyiydi :d
anonim
anonim
2 yıl
argüman dışında başka bildiğin kelime var mı senin ya. anlamadan konuşmayın. sen siteye yazınca siteden beri kediyi mi sevebiliyor az mantıklı sallayın. İnsan sokak da görüp de sevme duyguları kabarabilir her ne kadar sevmese de. anlamak için bir kaç kere oku tavsiye edilir hemen saldirmaya gecme lakin komik duruyor.
bu_hesap_silinmistir
arkadaş sanane ister eski sevgilimin kedisini sever kedi aşkımı depreştiririm istersem sokaktaki kediyi. bi kere dışarda gördüğüm yavru kedilere annesi vardır yavrusunu terketmesin diye dokunmamayı tercih ediyorum -ki onlarda pek yanaşmıyolar zaten- dolayısıyla da "mıncıramıyorum"
bu_hesap_silinmistir
hayır yani siteye yazılanlara laf etmeyi de geçtim benim sevgimi nasıl depreştireceğime bile karışıyolar. siteyi satın aldınız da bizim mi haberimiz yok
anonim
anonim
2 yıl
kendinde var olan özellikleri anonim bayana sallama 😂