bulasikonlugu
bulasikonlugu
2 yıl
bugün aldatılışımın ilk günü asıl üzüldüğüm şey ben bu kadar inandırmaya çalışırken , bu kadar uğraşırken , onun için onunla olmak için onunla bile savaş verirken bôyle bir sonuç olması ve üstelik tek bir kişide değildi ki ..
İçimden geçenler bambaşka , aklımdan geçenler bambaşka , hala belki diyebiliyor olduğum için kendime nefret kusasım geliyir her saniye ama elimde değil ..
bakmayın böyle şeyler yazdığıma , uzun zamandır hayatımda olan biri için değil bu haykırışlarım ama bazen bi insana iki ayda bile iki senelikmiş gibi ısınabiliyor insan ..
neden böyle ucuz atraksiyonlara girer ki bir insan , üstelik karşında ki sana her acısıyla sığınmısken ..
bir b*ka yaramayan biri olduğumu hissediyorum sıgındım yine müziğime 'kendimi çok yüksek bir binadan atıpta ölmemiş gibiyim' diyor muhterem kaan ..
ben bir dal sigara daha içip geleyim , bu arada bugün arkadaşıma ısrarlarım sonucu aldırdım sigarayı yoksa hala züğürtüm ..

Yorumlar

duende
duende
2 yıl
insanın başına gelecebilecek en kötü şey kendine acımaya başlamasıdır. sakın yapma. herkes bir işe yarar. eminim senin de yaptığın çok güzel işler olmuştur.
bulasikonlugu
bulasikonlugu
2 yıl
çok doğru söylüyorsun @duende ama işte insan böyle bir durumda bile önce kendine bakıyor , kendinde arıyor hatayı ..
sonrası da acımakla bitiyor galiba , acımak kendine acımak ne nefret olası bir his anlatamıyorum , yetmiyor hiçbir kelime hazinesi ..
anonim
anonim
2 yıl
kendini çok cepte hissettirmişsin. ilişkinin keyfi kaçmış. kaçacaksın günü gelecek, günü gelecek kovalayacaksın. atraksiyon yapacaksan böyle atraksiyon yap. tabi bu o arkadaşın hatasının açıklaması olamaz. üzülme her zaman daha iyisi vardır. belkide kaybettim sandığın kurtulduğundur. ki görünüşe göre öyle.