kayipgalaksi
"sönsün her şey. bitsin şu gün. uyumak istiyorum. İçimdeki onca gürültüye sabrım kalmadı. sussun her şey. tahammülüm yok kendime. katlanamadığım ama kurtulamadığım şu an silinsin artık. yoruldum." kafkaokur dergisinde okuduğum bu satırlar eski beni hatırlattı. İnsanlardan kaçmak için her zaman uykuya sığınırdım. bu dünyadaki insanlarla değil de kendi dünyamdaki hayali karakterlerle konuşmayı, dertleşmeyi, gülüp eğlenmeyi tercih ediyordum. bu da beni giderek suskunluğa itiyordu. çevremdekiler konuşurken ben sessiz kalmayı seçerdim. ya dinlerdim ya da dinliyormuş gibi yapardım. ağzımdan çıkacak her harfin her kelimenin onlar için değersiz olduğunu bilirdim. susardım. İlgilenmezdim. bir an önce eve gitmeyi, yemek bile yemeden direkt yorganı kafama çekip düşler arasında gezinmeyi isterdim. ardında da güzel, rahat bir uyku. şuan tam da ihtiyacım olan şey. ama uzun süredir uğradığı yok gerizekalının. bir zamanlar kollarının arasından ayrılmazken şimdi sana hakaret etmek istemezdim ama üzgünüm. gerçek bu. artık gecenin bir vakti veya sabaha karşı ikide bir uyanmak istemiyorum. senden sadece bunu istiyorum. çok mu şey istiyorum sevgili uyku? ki zaten gündüz sana ihtiyaç duymuyorum artık. gündüz gelme gece gel :d çok ciddiyim lan sevgili uyku, güldüğüme bakma sakın! ciddi olmak gibi bir yeteneğimin olmadığını ikimizde çok iyi biliyoruz. bak etme eyleme bu gece lütfen gel! başım ağrıyor ulan uyumam lazım benim. lütfen! şimdi niye geliyorsun? erken daha! git çabuk! son bir şey söylemem gerek. aklımı dağıtma benim. ne söyleyecektim ya? ha evet buldum. odın bu sefer oldu mu? bak hem yorum yaptım hem alıntı yaptığım yeri yazdım hem de uzun yazdım. daha ne yapayım demi?

Yorumlar

Gerekovic
uykuya kaçış benim isim. ama ben aksine suskunlasmam. cenem acilir sanirim. a bir de hep dinlerim. önemsemedikleri zamani biliyorum, o zamanlar susarim, dinlemem bile :d
president
hiç uğraşma aç pencereyi hayır diye bağır intihar et yada ya napcan yaşayıp sen bitmişin zaten
Gerekovic
"napcan yasayip sen bitmissin zaten" nedir abi? o nasil bir tavsiyedir ? mesuliyetini ustlenebilecek misin sen ?!
kayipgalaksi
ben bitmiş miyim? yok aslında daha yeni başlıyorum hayattan zevk almaya. ve bunu intiharla yarıda bırakmayı hiç düşünmüyorum. eski ben olsaydı gider intihar ederdi. duşunmediği şey değildi. ama yapmaya cesareti yoktu. ama şuan asla öyle bir şey yapmam. hayallerim var ve onları gerçekleştirmek için emek vermem gerekiyor. onun için uğraşıyorum. ve bunu neden yazdığını bir türlü anlamlandıramadım.
president
onumarkamsobee ya senin yorum yapmadğın bi gönderi var mı acaba merak ediyorum ha
kayipgalaksi
oas buna tavsiye bile denemez ki. birde benim anlamadığım ben kötü bir ruh hali mi yansıttımda öyle bir yorumda bulundu. 3-4 kere okumuşumdur anlamak için.
Gerekovic
president senin girmedigin kirmizi nickli durum kaldi mi? ya da söyle diyelim, senin olmayacak bir yorum yazmadigin mesaj kaldi mi?
kayipgalaksi
@president istediği gonderiye istediği yorumu yapabilir. seni ilgilendirmiyor.
Gerekovic
galaksi bana gayet pozitif geldi. ben gülerek okudum yazini. bu president adli sahis neresinde intiharlik bir sey gördü bilemem.
president
kayıpgalaksi sen cansın bitanesin saol yorumun için :) onumarkamsobe olacak o kız da çok kötü
Gerekovic
anlayamadığım bir sey var. ama bunu burada yazmayacagim yoksa eglencesi kacacak:d president adli varliga edecek tek bir hakaretim ya da kötü sözüm yoktur. sag olsun kendisi cok güzel gösteriyordur.
president
ya arkadaşım senin benimle alıp veremediğin ne ya düş yakamdan bırak peşimi artık benden sana yar olmaz :)
Gerekovic
president allah'ın anlama özürlüsü. sen nasil bir seysin böyle? daha kac defa söylemem lazım? ben bu sitede tek bir kisiye yürüdüm. o da benim sevgilim oldu. sevgilim hala. sen kim oluyorsun da bana "pesimi birak artik" deme curetini gösteriyorsun? su ortamda senin mi pesine düşeceğim ben? eger gercek hayatta tanisiyor olsak, seni fark ettigim an yolumu degistiririm ben be. sen beni kendinle karistirma. yürüyen ben degilim. bu sitede milletin pesine kimin dustugu gayet açık.
president
ya bu kız bana resmen aşık :)