anonim
İyi geceler arkadaşlar. benim geçmişim yanlışlıklarla dolu. yanlış insan, yanlış zaman, yanlış davranış, yanlış karakter.. biliyorum çoğu insan doğruyu hala bulabilmiş değil. ama ben bi şekilde o doğru insanı buldum. ve onu şuan hiç kimseyi kırmadığım kadar kırıyorum. herkese gösterdiğim sabrı merhameti ona gösteremiyorum. onu gerçekten seviyorum. ama üzerimde engel olamadığım karamsarlık var. bundan kurtulmaya çalıştıkça daha çok üstüme geliyor. o bu hayatta en son üzülmesine sebep olunacak insan. vicdanım ağır bastı bu gece uyku tutmuyor beni. kendimle kalıp savaşmam gerekiyor. sanırım !

Yorumlar

kayipgalaksi
doğru insanı bulmuşsun dediğine göre ama diğer yanlışlarından doğruyu bulamamışsın herhalde. ben öyle anlamadım. o diğer yanlışlarınla -yanlış zaman, yanlış davranış, yanlış karakter..- tarafsız bir şekilde yüzleşirsen, kendini sorgularsan doğruyu bulursun. o zaman kendini daha iyi hissedebilirsin bence.
kayipgalaksi
"anladım" olacaktı orası :)
heracles
dogru kisiyi buldugunu soyluyorsun o seni seviyorsa kaybetmemeyi denemelisin. o senin gecmisini umursamaaz seninle gelecegi dusunur o yuzden gecmisini unutmaya calis o kisiyle gelecegini dusun.
dogru kisi kolay bulunmaz
zioncreed
o doğru insanın sana şans verme durumu var mı?çok kırmışsın çünkü. bence karar vermeden önce bi ona sor.. hatasız kul olmaz bi şans verir sana diye umut ediyorum...
anonim
benden sana tavsiye bunları buraya yazacağına ona yaz bunları. onu gerçekten sevdiğini söylüyorsun . savaşmam gerek diyosun ya çağır onu da birlikte savaşın. hatta o zaman kazanırsınız. ve daha güçlü olursunuz.