andromeda
hayata kusmus gibiyim. son zamanlarda intihar dusunceleri ve olum korkusu esit olcude ruhuma yayilmis durumda. ilaclar da durumumu hafifletmiyor. uyumak istiyorum.

Yorumlar

meraklisair
İntihar ne demek? seni üzen hiç bir şeyin karşısında ezilme. diren. zayıf mi düştün güçlen. bu dünya da en önemli varlık sensin. düşünsene,ya obur dünyası yoksa? ya yaşamak varlığının son raddesiyse. yok olucaksin. elinden gelenin en iyisini yaşa. hayata küsme onu kullan.
imhotep
intihara teşebbus yan etkısı olan ılacları efes extrayla ıcıodum. bi ara bi içim karardı. sonra bı gulme geldı artık hiç bişeyde canım yanmamaya basladı. üzülmem gereken durumlara gulmeye basladım. ücretsiz rehberlik hızmetı verebılırım sana. sonra pisi pisine gitme.
anonim
seni çok iyi anlıyorum.bu aralar bende de aynı düşünceler var.cesaretim olsa bi dakika bile beklemem.artık dayanamıyorum insanlara da yaşattıklarına da.
Barışçıl
seni üzenlere inat yaşamalısın. meydanı onlara mı bırakacan olum? çık sahile bir gez dolaş. seni üzen şeylerden uzak dur.
anonim
şurayada yaygın anksiyeteli hastalar çizelim
poseydon
bu kadar düşünüyorsan intiharı bir dene bakalım. İnsan kendi kendine yapamıyor illa başkasının yaomasi lazim bunu senin icin