arendtinsigarasi
dışarıda kar yağıyor, lanet olası memlekette(samsunu kastetmiyorum) gidilecek hiç bi yer yok.. bende anne evinde sobanın yanında jöle kıvamında oturup ıslal kekimle konuşuyorum.. böylesi daha güzel değil mi? sahi çayda demlendimi acaba?

Yorumlar

kimimbenn
ıslak keki bile olmayan bizler napalım?
arendtinsigarasi
aa gel yapayım öyle şey mi olur..
delidoktoradayi
rahat batmak tabiri bu olsa gerek....sonra bana laf ediyorlar :)
kimimbenn
tamam yap ben gelcem . hangi şehir orası ? gezecek yeri de yokmuş gerçi :d sen yap bana kargola en iyisi . ölmem demi ?
arendtinsigarasi
bence kendi ıslak kekimi yapsan daha makbule geçerdi 🙄
kimimbenn
yok sen kargola ben yapmayı bilsem burda işim ne pilot olurdum :d
mortavsan
onu da bulamıyoz ki. yurtta tost yemekten ölcem 😣
kimimbenn
@mor bende her sabah patates kızartması yemekten bıktım. eve girer girmez dediğim ilk şey patatesli yemek görmek istemiyorum ! . aldığım cevap '' patates pahalı zaten biz yapıyoruz da sen mi yemiyorsun'' :d artistlik yapıyım dedim susturdular ya .
arendtinsigarasi
@mortavsan gel yurtlu kardeşlere kapım hep açık! bir çayımı içersin sana yanında yemekde yaparım pastada!
mortavsan
ayyy canım benim allah razı olsun 😚 @kim ben eve gidince mercimek,bezelye,patates,ıspanak,patlıcan görmek istemiyorum. ha birde bisküviyle yapılan şu tatlıdan. 😠eve gidip profiterol yemek istiyorum. annemin sabah kahvaltısını istiyorum. sarma istiyorum, su böreği istiyorum. teyzemin höşmerim yapmasını istiyorum. ölecem burda sefillikten. damarlarımda kandan çok herşey var heralde doktora gittim tahlillere bi baktım lökosit artmış. alyuvarlar büyümüş sayısı azalmış ama oksijen yetmiyor. orak hücre olabilir diye tırsmaya başladım. sodyum,folik asit yerlerde b12 yüksek ama tek başına bi işe yaradığı yok. doktor bey tahlillere bakınca belli olacak herşey bakalım. ee birde migren var tabi onun için de ayriyetten btt çekilecek. anlayacağın eve gidip vitamin toplamak istiyorum. çok sinirlerim geriliyo çok. 3 hafta totoyu devirip yatacam evde bir su tatil gelsin bütler bitsin de.
kimimbenn
İyi iyi yurtta aç kalmak , hergun aynı şeyleri yemek tıbbi bilgini arttırmış 😃 iyimser olmak lazım a😄
mortavsan
azıcık araştırma yapmak gerekiyor @kimciiim . raporlara bakarak anlaşılıyo nerde ne bokluk olduğu. derslerden kalmamı da buna bağlıyorum. kafaya oksijen gitmiyo ki. 😂😅