ahmet1919
kitap okumayi çok seviyorum.oğuz atay, orhan pamuk, dostoyevski neredeyse bulduğum her kitabi okuyorum.hicde erinmiyorum.şiir deseniz zaten hastayim.siir yaziyorum.siir okuyorum.begendigim misralari ezberliyorum.ama şansima bugüne kadar hiç bir sevgilim kitaptan, şiirden oğuz ataydan anlamadı.yani beni anlamadi

Yorumlar

Barışçıl
ne güzel :)
mavideniz
ahmet1919 kitap okumanın tadı bambaşka gerçekten özellikle şiirler insanı en güzel tarif efen sözcükler dizisi... ama kitap okumaya baya üşeniyorum bazen:) umarım kendine göre birini bulursun ve birbirinize alacak hediyeleriniz hep kitap olur:)
anonim
sevgiliyi internetten mi sipariş ediyorsun da anlamıyorsun kitap, şiir sevip sevmediğini ya da anlamadığını. tanımadan sevgili olmak bunu mu gerektiriyor. bunlar ortak paydanız değilse tabii ki anlamayacaktır. seçimlerin yanlış yönde demek ki.
ahmet1919
sevgili anonim bayan sizin gibi kitaptan anlamayan odun ruhlu insanlar istemiyorum.
anonim
ama de da nasil ayrilir bilmiyosun oyle mi
anonim
memetali de şiir yaziyor. kedim ve ben sağda ki ben. anlarsin ya hani. 😄😄 saka bir yana. kitap nasil sevilirmis ben sana bir bir nakis nakis okurum. :)
anonim
sevgili @ahmet1919 odun ruhlu olduğum bir gerçektir ama kitaplar konusunda daha hassas olduğum ayrı bir gerçektir, ikisi bir arada gayet tabii barınabiliyor. birkaç eleştiri görüp hemen saldırıya geçen sizin gibi insanlar önce lügatına bir çeki düzen vermeli diye düşünüyorum zira kendi adıma bu paylaşımların reklam amaçlı olduğu aklımdan geçmiyor değil.
ahmet1919
reklam amaçlı olsaydı şiir sevdigimi söylemezdim.yazdığım güzel bir şiirimi okurdum.sevgili @anonimbayan